Ponownie 400 zł na morele.net za kartę kredytową w BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas zmienił, a właściwie skrócił ostatnio swoją nazwę – na BNP Paribas. Jest to bank, który wchłonął w ostatnim czasie Raiffeisen Polbank oraz BGŻ (a wcześniej inne małe banki typu Sygma Bank). BNP Paribas jednak nie zaprzestaje w promowaniu swoich kont osobistych i kart kredytowych. Obecnie nowi klienci mogą otrzymać m.in. 250 zł za konto osobiste. A w ramach akcji Do 400 zł na zakupy na morele.net z kartą kredytową nowi klienci mogą też otrzymać 400 zł na morele.net za kartę w BNP Paribas. Warunki są bardzo zbliżone do akcji z voucherami na Allegro. Nowa akcja trwa do 31.05.2019 r. lub do wyczerpania puli 4.000 uczestników (BNP Paribas zablokuje wtedy możliwość rejestracji).

W promocji mogą wziąć udział osoby, które na 18 miesięcy przed zawarciem umowy z BGŻ BNP Paribas nie miały ważnej umowy o kartę kredytową. Posiadacze kont osobistych i kont w BGŻ Optima mogą jak najbardziej brać udział w akcji. Warunek odebrania nagród to standardowo rejestracja w programie www.mambonus.pl. Nagrodami są 4 karty podarunkowe na zakupy w sklepach grupy morele.net:

Aby otrzymać do 400 zł na morele.net za kartę kredytową w BNP Paribas należy:
  • Pozostawić swoje dane na specjalnej stronie promocji.
  • Zawrzeć umowę z BGŻ BNP Paribas o kartę kredytową nie później niż do 31.05.2019 r.
  • W ciągu kolejnych 4 miesięcy, następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową wykonywać transakcje (bezgotówkowe i/lub gotówkowe) na kwotę równą lub wyższą niż 1.000 zł.

Do promocyjnych transakcji zaliczają się transakcje bezgotówkowe (z klasycznymi wyłączeniami*), jak też transakcje gotówkowe i przelewy z karty. Jednak transakcje gotówkowe i przelew z karty to prowizja 4,90% minimum 10 zł, czyli są to transakcje całkowicie nieopłacalne. Za wydanie kwoty 1.000 zł w danym miesiącu otrzymujemy kartę podarunkową o wartości 100 zł, która będzie (będą) ważna do 15.05.2020 r. Nagrody będą dostępne na tej stronie w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia miesiąca, w którym wykonamy promocyjne transakcje. Będzie można je odebrać przez kolejne 2 miesiące.

W promocji możemy zawnioskować tylko o kartę kredytową Mastercard. Wydanie tej karty jest darmowe o ile wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych (dla karty GOLD to 1.000 zł). Standardowa opłata roczna i za odnowienie to 72 zł. Co ważne jest też opłata w wysokości 25 zł w przypadku wypowiedzenia umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od daty jej zawarcia. Należy to uwzględnić, jeżeli po otrzymaniu premii będziemy chcieli zamknąć kartę. Jeżeli ktoś połączy tą akcję z promocja konta osobistego to może otrzymać dodatkowe 250 zł (szczegóły promocji konta poniżej). Wszystkich zainteresowanych nową, bardzo dobrą akcją BGZ BNP Paribas zapraszam tutaj:

Ponownie 400 zł na morele.net za kartę kredytową w BNP Paribas


W ramach innej akcji Wiosenny bonus można otrzymać 250 zł za darmowe konto osobiste Konto Optymalne. Wystarczą zasilenia w kwocie 1.000 zł, płatności bezgotówkowe na kwotę 200 zł i jeden przelew. Szczegóły tutaj:


Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje:

  1. wrócone lub sporne a także wynikające z tytułu spłaty zadłużenia  w innym banku.
  2. Wykonane kartami dodatkowymi, w rozumieniu Umowy o Kartę, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika.
  3. Polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Do 400 zł na zakupy na morele.net kartą kredytową.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Program Lojalnościowy mamBONUS.

Regulamin elektronicznych kart podarunkowych grupy morele.net.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Ponownie 400 zł na morele.net za kartę kredytową w BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.