400 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski mocno premiuje nowych klientów oferując im 140 zł za konto osobiste. Co jakiś czas pojawiają się też akcje z premiami za oszczędzanie czy przelewanie wynagrodzenia. ING Bank Śląski premiuje także nowych posiadaczy kart kredytowych. Po niedługiej przerwie pojawiła się bardzo krótka, ale jakże korzystna akcja Odbierz 400 zł do Circle K z kartą kredytową Mastercard_13.05–16.05.2019, czyli akcja dzięki której można otrzymać 400 zł za kartę kredytową w ING Banku Ślaskim. 400 zł można tym razem otrzymać w postaci voucherów na stację paliw Circle K. Nowa promocja ING Banku Ślaskiego trwa bardzo krótko, bo tylko do 16.05.2019 r. – należy się śpieszyć.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień 01.10.2018 r. nie posiadały żadnej karty kredytowej w ING. Należy także zawnioskować o kartę przez system Moje ING wpisując odpowiedni kod promocji: MK190329922. Posiadanie konta osobistego w ING Banku Śląskim nie wyklucza z udziału w promocji, a wręcz ją znaczącą ułatwia. Standardowo – jeżeli umowę o konto podpisaliśmy za pośrednictwem kuriera i nigdy nie odwiedziliśmy placówki ING to na 99% finalizacja umowy – podpisanie – będzie musiało się odbyć w jednej z placówek ING.

Aby otrzymać 400 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard w Systemie Moje ING, na infolinii lub w placówce ING.
  • Wpisać przy składaniu wniosku w odpowiednim miejscu kod promocyjny MK190329922.
  • Zawrzeć umowę o kartę najpóźniej do 17.05.2019 r.
  • Wykonać minimum 2 dowolne transakcje miesięcznie w maju i czerwcu 2019 r.
  • Terminowo spłacać i obsługiwać zadłużenie na karcie kredytowej i nie rozwiązywać umowy do 31.07.2019 r.

400 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim

Nagrody to vouchery o wartości 50 zł na stacje paliw Circle K. ING Bank Śląski przekaże 4 vouchery po 50 zł za każdy z miesięcy – maj i czerwiec – po wykonaniu w danym miesiącu 2 transakcji kartą. Liczą się transakcje bezgotówkowe ale mogą być one dowolnego rodzaju, nawet gotówkowe. Łącznie można otrzymać vouchery o wartości 400 zł za raptem 4 transakcje w tych dwóch miesiącach. Vouchery zostaną przekazane do końca czerwca i do końca lipca w bankowości internetowej i będą ważne do 31.08.2019 r.


Alternatywne akcje promocyjne kart kredytowych to:


Nie ma co ukrywać – promocja jest bardzo korzystna ale i bardzo szybka – trwa od wczoraj i kończy się pojutrze, tj. 16.05.2019 r. Właściwie nic nie kosztuje bo za wydanie karty kredytowej nie ma opłat – jest opłata roczna w wysokości 50 zł dla karty Mastercard, pobierana po roku w przypadku braku wykonania transakcji bezgotówkowych w kwocie 500 zł miesięcznie (6.000 zł w ciągu roku). Standardowo po otrzymaniu premii można przemyśleć współpracę z ING i zadecydować, czy karta będzie nam potrzebna, czy nie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla transakcji bezgotówkowych, które nie są spłacane w terminie bezodsetkowym (oraz gotówkowych) wynosi 11,15%. Nowi klienci ING Banku Śląskiego mogą połączyć akcję i otrzymać też 140 zł premii za konto osobiste – szczegóły tutaj:


Z ING Bankiem Śląskim warto rozpocząć współpracę bo często organizuje akcje promocyjne, dostępne także dla dotychczasowych klientów. Standardowo na początek należy skorzystać z konta osobistego i otrzymać 140 zł za otwarcie kontaKolejne akcje to głównie premie za oszczędzanie i inwestowanie – ja uczestniczę w akcji dzięki której otrzymam 200 zł premii (szczegóły tutaj). Z pewnością ta akcja będzie powtarzana. ING też czasami zaprasza do przelewania wynagrodzenia w zamian za 120 zł albo płaci 20 zł za wykonanie odpowiednich transakcji.


Regulamin Promocji Odbierz 400 zł do Circle K z kartą kredytową Mastercard_13.05–16.05.2019.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

400 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.