250 zł na paliwo na stacjach Orlen za konto osobiste w BNP Paribas

BNP Paribas w ostatnich dniach uruchomiła zmasowane akcje promocyjne dotyczące kont osobistych. Dosłownie „przed chwilą” pisałem o możliwości otrzymania premii 150 zł do Biedronki za konto osobiste i niewielką aktywności – szczegóły tutaj. W dniu wczorajszym pojawiła się za to akcja Promocja otwarta na świat dzięki której można otrzymać 250 zł na paliwo na stacjach paliw Orlen za konto osobiste w BNP Paribas. Podobnie jak w promocji z Biedronką wystarczy otworzyć konto osobie i wydać kartą 300 zł. Tym razem otwiera się konto z płatną kartą debetową. Nadal obowiązuje skrócony okres karencji. Akcja trwa do wyczerpania puli 800 uczestników, nie dłużej niż do 31.07.2019 r. Można ją połączyć z promocją, w której można otrzymać z kolei 400 zł do morele.net za kartę kredytową w BNP Paribas.

Z akcji Promocji otwartej na świat mogą skorzystać nowi klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji.

250 zł na stacjach paliw Orlen za konto osobiste w BNP Paribas – warunki:
  • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
  • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
  • Złożenie do 31.07.2019 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
  • Najpóźniej do 14.08.2019 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem kuriera.
  • Najpóźniej do 31.08.2019 r. aktywacja aplikacji mobilnej GOmobile.
  • W miesiącu następnym po aktywacji GOmobile wykonanie minimum 3 transakcji bezgotówkowych* na łączną kwotę 300 zł.
  • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 250 zł na stacje paliw Orlen za konto osobiste w BNP Paribas>>>

250 zł na paliwo na stacjach Orlen za konto osobiste w BNP Paribas

Konto osobiste – nowe Konto Otwarte dla Ciebie otwierane jest jedynie za pośrednictwem kuriera. O przyznaniu premii – Karty Paliwowej Przedpłaconej o wartości 250 zł – szczęśliwi uczestnicy zostaną powiadomienie do 17-tego następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków akcji. W ciągu 7 dni będzie należało zalogować się na odpowiedniej stronie podanej w otrzymanej wiadomości i uzupełnić dane – adres do wysłania nagrody. Karty zostaną przesłane na podany adres korespondencyjny listem poleconym do końce tego miesiąca. Kartę będzie można wykorzystać na stacjach Orlen opatrzonych logo systemu FLOTA – będzie ona ważna do 28.02.2019 r.

Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – Kartę Otwartą na Świat to sztywne 10 zł – nie da się uniknąć tej opłaty. W zamian otrzymuje się kilka bonusów jak bezpłatne bankomaty w Polsce oraz bankomaty za granicą grupy BNP oraz Global Aliance czy bezpłatne ubezpieczenie Rezygnacja z podróży. Uczestnicy promocji powinni uwzględnić koszty obsługi karty w zyskach z promocji – będzie to minimum 30 – 40 zł bo kartę należy posiadać do czasu otrzymania nagrody. W każdym razie wszystkich zainteresowanych nową promocją kwotą 250 zł na stacje paliw Orlen za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Regulamin promocji Promocja otwarta na dzisiaj.


Szczegóły akcji Do 400 zł na zakupy na morele net dzięki której w dosyć prosty sposób można otrzymać 4 vouchery po 100 zł na morele.net BNP Paribas tutaj:

250 zł na paliwo na stacjach Orlen za konto osobiste w BNP Paribas


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.