Do 200 zł za regularne inwestowanie w ING Banku Śląskim + 140 zł za konto osobiste

ING Bank Śląski wyrósł w ostatnich miesiącach na bank, który bardzo mocno premiuje nowych, ale także dotychczasowych klientów. Co prawda jutro kończy się promocja zachęcająca do wzięcia karty kredytowej w zamian za premię 150 zł, ale nadal można założyć konto osobiste w ING Banku Śląskim z premią 140 zł. Kilka dni temu pojawiła się kolejna akcja zachęcająca do rozszerzenia współpracy z ING Bankiem Śląskim. W ramach promocji Im więcej inwestujesz, tym więcej zyskujesz można otrzymać 100 zł, 150 zł lub 200 zł z regularne inwestowanie w jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych. To nowa wersja znanej już wcześniej promocji ING, z której może skorzystać każdy, kto na dzień jej startu nie posiadał jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych w ING. Akcja trwa do 28.02.2019 r.

Aby skorzystać otrzymać do 200 zł za regularne inwestowanie należy:
 • W momencie startu promocji (15.01.2018 r.) nie posiadać jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych na rejestrach otwartych na podstawie umowy z ING.
 • Posiadać konto osobiste lub oszczędnościowe w ING Banku Ślaskim z dostępem do bankowości internetowej.
 • Zapisać się do promocji w Moim ING w sekcji Oferta ING/Inwestycje/Regularne Inwestowanie.
 • Wypełnić ankietę inwestycyjną.
 • Podpisać z ING Umowę o świadczenie usług przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub odkupienia tytułów uczestnictwa w instytucjach wspólnego inwestowania.
 • Poprzez bankowość internetową:
  • Zlecić otwarcie nowego rejestru w funduszach inwestycyjnych.
  • Dokonać wpłaty minimum 300 zł na nabycie jednostek uczestnictwa.
  • Złożyć dyspozycję regularnego inwestowania na kwotę 300 zł lub 500 zł lub 1.000 zł.
 • W okresie do 30.08.2019 r. dokonać co najmniej 6 nabyć jednostek uczestnictwa w ramach złożonej dyspozycji regularnego inwestowania w kwocie 300 zł lub 500 zł lub 1.000 zł (muszą być dokładnie takie kwoty – wyjaśnienie poniżej).
 • W okresie do 30.08.2019 r. nie dokonywać zmiany złożonej dyspozycji regularnego inwestowania.
 • Na dzień wypłaty premii (30.09.2019 r.) posiadać aktywną dyspozycję regularnego inwestowania na wskazaną w tej dyspozycji kwotę.

Do 200 zł za regularne inwestowanie w ING Banku Śląskim + 140 zł za konto osobiste

Każdy, kto brał udział w poprzednich promocjach związanych z premiowaniem za inwestowania może wziąć udział w akcji pod warunkiem nie posiadania żadnych środków na rejestrach otwartych za pośrednictwem ING. Należy otworzyć nowy rejestr czyli wybrać nowy fundusz. Sam brałem udział ponad 2 lata temu w podobnej akcji i fundusze sprzedałem. Korzystałem z tzw. Pakietu Ostrożnego, teraz chętnie powrócę i zainwestuje swoje środki w jeden z bezpieczniejszych funduszy pieniężnych czy obligacyjnych. Odsetek nie będzie z tego dużo ale priorytetem jest dla mnie bardzo niskie ryzyko i premia. Jak już wiele razy pisałem nie ma doświadczenia, wiedzy, zaufania i po prostu nie wierzę w fundusze akcyjne, na których można sporo zarobić, ale i sporo stracić. Każdy decyzję co do inwestowania powinien podjąć sam.

W ramach programu regularnego inwestowania składamy tzw. dyspozycję regularnego inwestowania, przez którą ING zobowiązuje nas do regularnego inwestowania przez co najmniej 6 kolejnych miesięcy + pierwsza wpłata na minimum 300 zł. Jeżeli ktoś chce zminimalizować liczbę wpłat powinien pierwsze zlecenie stałe ustawić na marzec. Wtedy środki pobiorą w się w miesiącach marcu – sierpniu, dodatkowo we wrześniu, a już w październiku będzie można (ale nie będzie trzeba) się wycofać. Ważne aby w zleceniu była kwota 300 zł lub 500 zł lub 1.000 zł – regulamin akcji wymaga dokładnie takich kwot. W ramach akcji nie jest pobierana opłata dystrybucyjna ale należy uważać na ewentualną prowizję za odkupienie jednostek uczestnictwa. Fundusze bezpieczniejsze oparte o papiery dłużne, obligacja i lokaty z reguły nie pobierają opłat za umorzenie środków.

Można wybierać samodzielnie fundusz a można wybrać gotowe rozwiązanie, tzw. Konto Funduszowe. Do wyboru są 3 pakiety: ING Pakiet Ostrożny, ING Pakiet Umiarkowany oraz ING Pakiet Dynamiczny. Dla potrzeb promocji chyba najsensowniejsza propozycja to Pakiet Ostrożny (o ile ktoś go wcześniej nie miał). Ja niestety tego Pakietu już nie mogę wziąć, ale na pewno poświęcę chwilę czasu i znajdę odpowiednio bezpieczny fundusz dla potrzeb tej promocji. To będzie już kolejna premia od ING dla mnie – odkąd rozpocząłem współpracę dostałem już od tego banku aż 810 zł. A teraz jest szansa na kolejny wpływ. Zainteresowanych współpracą z ING Bankiem Śląskim odsyłam do opisu promocji konta osobistego ING z premią 140 zł tutaj:


Regulamin promocji Im więcej inwestujesz, tym więcej zyskujesz.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.