400 zł na Allegro za kartę kredytową Citibanku

Citibank jest jednym z królów promocji bankowych, dzięki którym można otrzymać nagrody za otwarcie konta osobistego oraz kart kredytowych. M.in. do końca maja można otrzymać 150 zł za konto osobiste, do połowy maja 21.000 punktów w programie Priceless Specials oraz jeszcze przez 7 dni smartfon Xaomi Redmi 6A za karty kredytowe. Pojawiła się także akcja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja V dzięki której można otrzymać 400 zł na Allegro za kartę kredytową w Citibanku. Jedyne co trzeba zrobić to zalogować się do bankowości internetowej i wydać 1500 zł w ciągu 3 miesięcy. Co ważne został przesunięty okres karencji na 2017 rok. Nowa promocja Citibanku trwa do 31.07.2019 r.

Z nowej akcji promocyjnej Citiabanku mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2017 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Taki okres karencji sprawia, że nowej oferty Citibanku będę mógł skorzystać nawet ja (dostałem kiedyś Tablet za kartę kredytową). Citibank nie wyklucza tym razem posiadaczy innych produktów – posiadanie konta osobistego czy innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. Standardowo można zawnioskować o bezwarunkowo bezpłatną kartę Citi Simplicity.

Aby otrzymać 400 zł na Allegro za kartę kredytową Citibanku należy:
  • Zarejestrować się i złożyć wniosek o kartę na specjalnej stronie promocji do 31.07.2019 r.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową (data widoczna będzie na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Do końca trzeciego miesiąca , następującego miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 1.500 zł (nie mogą być to transakcje typu Revolut, za które Citibank pobiera opłatę).

400 zł na Allegro za kartę kredytową Citibanku

O otrzymaniu nagrody Citibank poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do końca następnego miesiąca, po miesiące spełnienia warunków akcji. Voucher na Allegro o wartości 400 zł zostanie wysłany do w bankowości internetowej Citibanku w ciągu 60 dni od daty otrzymania ww. wiadomości. Należy do tego czasu posiadać aktywną kartę kredytową. Voucher będzie wartości dokładnie 400 zł, będzie ważny przez 12 miesięcy od daty wydania i będzie można go użyć tylko raz – nie może być wykorzystywany w częściach i nie obejmuje on kosztów dostawy. Regulamin jego wykorzystania znajduje się tutaj. I to wszystko. Wszystkich zainteresowanych 400 zł na Allegro za kartę kredytową Citibanku zapraszam tutaj:


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

O  kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 18 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto (2.5000 zł netto w przypadku działalności gospodarczej). Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej…Promocji bankowych jest ostatnio całkiem sporo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowtutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

400 zł na Allegro za kartę kredytową Citibanku

1 Komentarz

  1. Kredytówke od Citi już miałem, ale na szczęście przed 2017 i teraz założyłem ponownie. Zgarnąłem jeszcze 80zł z dodatkową promocją https://polecamsiebie.pl/offer/citi_handlowy_karta_kredytowa_z_voucherem_do_allegro_614

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.