100 zł do sklepów H&M za Konto Otwarte dla Ciebie w BNP Paribas


BNP Paribas w ostatnich tygodniach zmienił, a właściwie skrócił swoją nazwę usuwając z początku nazwy markę BGŻ. BNP Paribas zmienia także swoją ofertę kont osobistych. W ostatnich dniach w miejsce naprawdę dobrego Konta Optymalnego pojawiło się Konto Otwarte dla Ciebie – prowadzone na trochę innych warunkach. Już po chwili pojawiła się także promocja Szykownie z kontem dzięki której można otrzymać 100 zł do sklepów H&M za Konto Otwarte dla Ciebie w BNP Paribas. Należy być jedynie nowym klientem, otworzyć nowe konto i wykazać dosłownie szczątkową aktywność. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 28.04.2019 r. lub do wyczerpania puli 600 uczestników.

Wcześniej BNP Paribas proponował za konto osobiste premie od 200 zł do nawet 320 zł – czy takie akcje się powtórzą? Nie wiadomo. Póki co z promocji Szykownie z kontem mogą skorzystać nowi klienci, którzy w ciągu 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadania karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji.

100 zł do sklepów H&M za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas – warunki:
  • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
  • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BGŻ BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
  • Złożenie do 28.04.2019 r. wniosku o otwarcie Konta Otwartego dla Ciebie wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
  • Najpóźniej do 13.05.2019 r. – zawarcie umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem kuriera.
  • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

Konto osobiste – nowe Konto Otwarte dla Ciebie otwierane jest jedynie za pośrednictwem kuriera. Tym razem otrzymuje się bon do sklepów H&M na 100 zł. Wystarczy otworzyć konto osobiste oraz aktywować aplikację mobilną do 31.05.2019 r. Należy także do tego czasu (do końca maja) wykonać co najmniej jeden przelew przez bankowość mobilną lub internetową oraz wykonać 3 transakcje bezgotówkowe*. Informacje o przyznaniu nagrody każdy uczestnik powinien otrzymać do 21.06.2019 r., a do końca czerwca zostanie ona wysłana w formie sms-a. Karta upominkowa w postaci kodu o wartości 100 zł będzie ważna do 01.02.2020 r. i będzie można ją wykorzystać przy zakupach w sklepach stacjonarnych oraz na stronie hm.com/pl.

100 zł do sklepów H&M za Konto Otwarte dla Ciebie w BNP Paribas

I to wszystko. Jak już wspomniałem wcześniej za konto osobiste w BNP Paribas można było otrzymać większe premie. Czy takowe będą jak zwykle nie wiadomo. Nowe Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – 3 zł. Nie jest pobierana w przypadku wykonania jednej transakcji bezgotówkowej. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów sieci BNP Paribas o Planet Cash. To trochę gorsze warunki w porównaniu do Konta Optymalnego, co nie znaczy, że złe. A przecież można jeszcze otrzymać 400 zł na morele.net – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych nową akcją zapraszam tutaj:


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Regulamin promocji Szykownie z kontem.


Szczegóły akcji Do 400 zł na zakupy na morele net dzięki której w dosyć prosty sposób można otrzymać 4 vouchery po 100 zł na morele.net BNP Paribas tutaj:

100 zł do sklepów H&M za Konto Otwarte dla Ciebie w BNP Paribas


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.