Xiaomi Redmi 6A za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku

Citibank nie próżnuje jeżeli chodzi o nowe promocje zachęcające do założenia w tym banku karty kredytowej. Prawie równo miesiąc temu pisałem o możliwości otrzymania 400 zł za kartę kredytową Citibanku – szczegóły tutaj. W dniu wczorajszym wystartowała za to akcja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2G/16B. Nagrodą tym razem jest smartfon o wartości około 400 zł (Citibank podaje trochę większą cenę). Niestety także obecnie obowiązuje dosyć rygorystyczny okres karencji dla powracających posiadaczy kart kredytowych. Nowa promocja trwa do 24.04.2019 r.

Z nowej akcji mogą skorzystać osoby, które od 01.06.2015 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. To łagodniejsze warunki karencji niż przy akcji z Biedronką, ale nadal surowszy niż chociażby w akcji z nagrodą 15.000 punktów w Programie Priceless Specials – szczegóły tutaj.

Aby otrzymać Xiaomi Redmi 6A za kartę Citi Simplicity należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji do 24.04.2019 r.
  • Wyrazić zgód marketingowe i handlowe.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową (data widoczna będzie na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 1.500 zł.

Xiaomi Redmi 6A za kartę kredytową Citi Simplicity w CitibankuO przyznaniu nagrody Citibank poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do końca następnego miesiąca, po miesiące spełnienia warunków akcji. Nagroda – smartfon Xiaomi Redmi 6A, który Citibank wycenia na kwotę 449,00 zł (a Allegro na około 400 zł) zostanie wysłany na nasz adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od daty otrzymania informacji o jego przyznaniu. Jak zwykle nie mamy wpływu na wersję kolorystyczną, za to smartfon będzie objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną na podstawie numeru IMEI*. Jak widać wystarczy wydać tylko 1.500 zł kartą aby otrzymać telefon. Wszystkich zainteresowanych nową akcją zapraszam tutaj:


Akcję można połączyć z promocją 150 zł za konto osobiste w Citibanku  – szczegóły tutaj:

Xiaomi Redmi 6A za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

O  kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 18 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto (2.5000 zł netto w przypadku działalności gospodarczej). Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej…

Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta najlepiej kierować do firmy Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. przez stronę internetową ccsonline.pl bądź poprzez infolinię pod numerem 22 726 38.

Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.