Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials za kartę kredytową Citibanku

Wczoraj pisałem o karcie kredytowej z bonami na 300 zł do sklepów Biedronka w BGŻ BNP Paribas. Szczegóły tutaj. W dniu wczorajszym pojawiła się także akcja Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank dzięki której można otrzymać co najmniej 300 zł w różnych bonach do sklepów za całkowicie darmową kartę kredytową Citibanku. Warunki są podobne do poprzednich akcji Citibanku, co ważne został przesunięty także dosyć korzystnie okres karencji. Nowa promocja trwa do 12.02.2019 r.

To już kolejna akcja Citibanku związana z kartami kredytowymi. Z opisywanej promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej od 01.01.2017 r. To mocno przesunięty okres karencji. O  kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto. Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać 15000 punktów w Programie Priceless Specials za kartę kredytową Citibanku należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji do 12.02.2019 r.
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych.
  • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową (data widoczna będzie na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Do końca pierwszego miesiąca , następującego miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zapisać się do Programu Priceless Specials (po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku).
  • Przez kolejne 3 pełne miesiące, następujące po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową wykonywać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 500 zł u partnerów Programu Priceless Specials (np. Carrefour, Circle K, Decathlon).

<<<Strona promocji 15000 punktów w Programie Priceless Specials za kartę kredytową Citibanku >>>

Sporo niedogodnością jest fakt, że transakcje promocyjne należy wykonywać u partnerów Programu Priceless Specials. Z pełną listą sklepów można zapoznać się tutaj. Łącznie można otrzymać 5000 punktów za spełnienie warunków promocji w danym miesiącu. Czyli przez 3 kolejne miesiące można otrzymać 15000 punkt, co daje ponad 300 zł – 400 zł w bonach do różnych sklepów (np. obecnie 18 – 19 biletów do Cinema City). Nagrody – punkty będą dopisywane do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnieniu warunków.

Sam się zastanawiam nad akcją, bo z jednej strony wreszcie spełniam warunek karencji, ale z drugiej strony trudno będzie mi wydawać 500 zł miesięcznie u partnerów programu. Co prawda jest sklep Carrefour ale jakoś nie przepadam za tą siecią… Choć z drugiej strony są też stacje paliw Circle K oraz Decathlon, Telepizza i jeszcze kilka innych sklepów. Muszę poważnie przemyśleć tą akcję. Bo czasami w Programie Priceless Specials są dodatkowe promocje dzięki którym można otrzymać np. 2 razy więcej biletów do kina albo niezłe bony na wspomniane stacje paliw. Wszystkich zainteresowanych nową promocją Citibanku zapraszam tutaj:

Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials za kartę kredytową Citibanku


Akcję można połączyć z promocją 150 zł za konto osobiste w Citibanku (trwającą do 31.12.2018 r.) – szczegóły tutaj:

Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials za kartę kredytową Citibanku


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej…Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials za kartę kredytową Citibanku

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.