Konto Oszczędnościowe na 3,50% do kwoty 400.000 zł w Getin Banku oraz 50 zł za konto osobiste z polecenia

Getin Bank nadal walczy, aby uspokoić atmosferę po aferze KNF. Nadal można złożyć Lokaty na Nowe Środki z oprocentowaniem 3,30% oraz Lokaty Tradycyjne z oprocentowaniem 3% o których pisałem tutaj. W dniu dzisiejszym została zmodyfikowana promocja Na nowe środki dzięki której nowe środki na Koncie Oszczędnościowym są oprocentowane stawką 3,50% do kwoty 400.000 zł przez 3 miesiące od daty ich wpłaty. Nowa edycja promocji dla nowych klientów i/lub nowych środków trwa do 23.12.2018 r. Dodatkowo nadal można otrzymać 50 zł za otwarcie niezbędnego konta osobistego Konto Proste Zasady za pomocą odpowiedniego kodu polecenia (osoba polecająca otrzymuje 100 zł).

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 92 dni od daty pierwszej wpłaty nowych środków. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 19.11.2018 r. Należy posiadać także indywidualne konto oszczędnościowe, konto osobiste oraz mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Osoby, które korzystały z poprzednich edycji ofert dla nowych środków, którym w okresie od 22.11.2018 r. do 23.12.2018 r. skończyło się promocyjne oprocentowanie nie otrzymają podwyższonego oprocentowania. Czyli Ci, co wypłacili pod wpływem emocji pieniądze z Getin Banku z konta oszczędnościowego w ostatnich dniach, powracając mogą korzystać z ostatniej akcji (oprocentowania na 3% do kwoty 200.000 zł).

Można także otrzymać stawkę 3,50% do kwoty 10.000 zł na 12 miesięcy. Ale tutaj Getin Bank kieruje ofertę do nowych klientów, którzy od 11.05.2017 r. nie posiadali w tym banku konta osobistego. Getin Bank wymaga też wpływu wynagrodzenia w wysokości 1.000 zł miesięcznie, a oferta ważna jest za to do 30.11.2018 r. Więc ta stawka wymaga już przeniesienia się w pełni do Getin Banku. Oprocentowanie standardowe wynosi od 0,85% do 1,25% więc po 3 miesiącach należy znaleźć sobie zyskowniejszą alternatywę. Wymagane konto osobiste – Konto Proste Zasady – staje się bezpłatne po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Inaczej kosztuje 8 zł. Nie trzeba zapewniać żadnych przelewów, ale..


Przy okazji można otrzymać jeszcze 50 zł za otwarcie konta osobistego z odpowiednim kodem polecenia. Należy złożyć wniosek o Konto Proste Zasady z odpowiednim kodem polecania (do wpisania w trakcie zakładania konta lub do podania w placówce Getin Banku) (zdobyty od rodziny lub np. mój  S2PPT5 – zmienił się w nowej edycji programu), wyrazić zgody marketingowe i handlowe oraz te dot. zasad rozliczenia programu poleceń. Należy też w ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy następujących po aktywacji Konta Osobistego zapewnić wpływy w wysokości minimum 1.000 zł (najlepiej z konta w innym banku) i wykonywać jedną operację bezgotówkową dla bezpłatności konta. I to właściwie – za spełnienie tego warunku osoba polecona otrzymuje 50 zł, a osoba polecająca 2 razy więcej – 100 zł.

konto oszczędnościowe getin bank konto proste zasady 3,50% procent

Okres karencji dla nowych klientów jest naprawdę bardzo krótki, a tak naprawdę prawie go nie ma. Aby skorzystać z programu i otrzymać 50 zł należy nie posiadać w Getin Banku rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego od 01.11.2018 r. Ta data to nie pomyłka. Maksymalnie można otrzymać premię za 5 poleceń. Po otwarciu konta można samemu polecać i otrzymywać nagrody pieniężne za polecenia. Nowa edycja programu poleceń trwa do 31.01.2019 r., a wypłata nastąpi do końca miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków.

Sam przelałem jeszcze przed „aferą” pieniądze do Idea Banku bo skończyło mi się promocyjne oprocentowanie i chętnie powrócę o ile nie będzie za 3 tygodnie dostępna Lokata Beztroska z tak wysokim oprocentowaniem jak teraz. Konto Oszczędnościowe w Getin Banku to obecnie najlepsze konto oszczędnościowe na rynku. Wszystkich zainteresowanych stawką 3,50% na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku + 50 zł za otwarcie Konta Proste Zasady z polecenia zapraszam tutaj:

konto oszczędnościowe getin bank konto proste zasady 3,50% procent


Regulamin promocji Polecam Proste Zasady II.

Regulamin Oferty Specjalnej „Na nowe środki” – XIV edycja.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.