300 zł do Biedronki za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

W BGŻ BNP Paribas skończyła się jedna promocja karty kredytowej, a w jej miejsce wystartowała kolejna. W dniu dzisiejszym pojawiła się akcja Do 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą kredytową dzięki której za spełnienie warunków aktywności można otrzymać 300 zł do Biedronki. Warunki nie są trudne do spełnienia – należy wydawać 500 zł miesięcznie aby otrzymać bon na 50 zł. Nowa promocja BGŻ BNP Paribas trwa do 31.01.2019 r. lub do wyczerpania puli 5.000 uczestników. Dodatkowo w ramach innej akcji można otrzymać 150 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas.

Ponownie z akcji mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed zawarciem umowy z Bankiem BGŻ BNP Paribas nie miały ważnej umowy o kartę kredytową w tym banku. Posiadanie konta osobistego i innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji.

Aby otrzymać 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas należy:
  • Do 31.01.2019 r. zawrzeć umowę z BGŻ BNP Paribas o kartę kredytową za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
  • Wyrazić wszystkie wymagane zgody.
  • W ciągu sześciu pierwszych miesięcy, następujących po miesiącu zawarcia umowy wykonać transakcje (bezgotówkowe i/lub przelew z karty) na kwotę 500 zł (miesięcznie).

Za wykonanie transakcji na kwotę 500 zł w danym miesiącu otrzymamy bon do Biedronki na 50 zł – maksymalnie 300 zł w ciągu pół roku. Nagroda(y) będą dostępne w programie mamBONUS po zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od daty wykonania odpowiednich transakcji i będzie je można (trzeba) odebrać w ciągu 2 miesięcy. Program mamBONUS to nowy program lojalnościowy w BGŻ BNP Paribas w którym dostaje się 2 punkty za każde wydane 1 zł. Dodatkowo w akcji 500 punktów na start można otrzymać 5.000 punktów za 4 transakcje po 50 zł do końca drugiego miesiąca po wydaniu karty.

W przypadku przelewu z karty nalicza się prowizja – 4,90% – minimum 10 zł. Niestety nie ma już opcji wypłaty w bankomatach BGŻ BNP Paribas i szybkiej spłaty karty. Teraz podobna operacja kosztuje aż 98 zł, więc tak słabo się to opłaca. Najkorzystniej jest oczywiście wykonywać transakcje bezgotówkowe aby otrzymać bony do Biedronki. Vouchery będą w formie elektroniczny – wystarczy podać kod kasjerowi przy płatności – rachunek zostanie automatycznie pomniejszony o wartość bonus. Bony będą ważne do 31.12.2019 r.

W tej promocji można także zawnioskować tylko o kartę kredytową Mastercard. Wydanie jest darmowe o ile wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych (dla karty Mastercard GOLD to 1.000 zł). Standardowa opłata roczna za odnowienie to 72 zł, chyba, że wydamy nią w ciągu roku 9.000 zł lub… przed upływem roku nie będziemy już posiadaczami tej karty, jeżeli nie będzie nam potrzebna. Sam chyba wejdę w tą akcję. Wszystkich zainteresowanych kwotą 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas zapraszam tutaj:

300 zł do Biedronki za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas


Regulamin Sprzedaży Premiowej Do 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą kredytową.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Program Lojalnościowy mamBONUS.

Regulamin Sprzedaży Premiowej 5000 punktów na start.


Szczegóły akcji 150 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas tutaj:

300 zł do Biedronki za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

300 zł do Biedronki za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.