Premia za otwarcie rachunku: Do 360 zł za konto osobiste i 150 zł za polecenia w Citibanku

W Citibanku po kilku dniach przerwy pojawiły się nowe promocje konta osobistego, poleceń oraz karty kredytowej. Tym razem w kumulacji promocji można otrzymać do 300 zł lub 360 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe, 150 zł za polecenia kont osobistych (maksymalnie 3) oraz 300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe lub 300 zł na Allegro lub do Biedronki za kartę kredytową (szczegóły w kolejnym wpisie). Obecnie jest kilka wersji promocji, których warunki zmieniły się nieznacznie. Dwie promocje kont osobistych i programu poleceń trwają do 31.05.2018 r.

Wspólne warunku udziału w akcjach: Zwrot za zakupy z kontem Citi Priority oraz Lokata na powitanie w Citi Priority: nieposiadania od 01.01.2016 r. konta osobistego w Citibanku. Jak zwykle w udziale w promocji kont osobistych sprawę ułatwia posiadanie karty kredytowej, co znaczącą ułatwia zwolnienie z opłat za kont osobiste w Citibanku. Brak spełnienia warunków bezpłatności konta spowoduje naliczenie opłaty w wysokości 30 zł…

Uwaga do transakcji bezgotówkowych nie wliczają się transakcje internetowej, zaliczane są tylko te w sklepach stacjonarnych.


Promocja Zwrot za zakupy z kontem Citi Priority

W tej promocji można otrzymać 300 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe w ciągu pół roku. Nalicza się 5% cashback, maksymalnie 50 zł w ciągu miesiąca i 300 zł w ciągu pół roku. Co ciekawe do transakcji bezgotówkowych wliczają się obecnie także transakcje kartą kredytową – punkt 13 regulaminu mówi: Premia wyliczana jest z łącznej kwoty transakcji dokonanych Citicard wydaną do Konta lub Kartą Kredytową Citibank w danym miesiącu kalendarzowym. Tym razem trzeba wykazać się większą aktywnością. Co ważne brak spełnienia warunków promocja (naliczenia cashbacku) w jednym miesiącu nie wyklucza możliwości go otrzymywania w następnych miesiącach.

Aby otrzymać 300 zł za konto Citi Priority należy:
 • Do 31.05.2018 r. złożyć wniosek o konto Citi Priority za pośrednictwem specjalnej strony promocji, a do 31.06.2018 r. zawrzeć umowę z Citibankiem.
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 • Przez 6 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu otwarcia konta osobistego zapewnić wpływy na konto osobiste w wysokości minimum 5.000 zł (spoza Citibanku).
 • Przez 6 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu otwarcia konta osobistego wykonywać 3 przelewy zewnętrzne wychodzące (poza Citibank).
 • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu otwarciu konta osobistego utworzyć co najmniej jedno zlecenia stałe.
 • Wykonywać transakcje bezgotówkowe (5% x 1.000 zł = 50 zł miesięcznie).

<<<Strona promocji Zwrot za zakupy z kontem Citi Priority>>>

360 zł za konto osobiste


Promocja Lokata na powitanie w Citi Priority.

W tej promocji warunki są trochę inne, premia rozłożona jest na 12 miesięcy, a maksymalnie można otrzymać 360 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe w ciągu roku. Nalicza się 5% cashback, do wysokości 30 zł w ciągu miesiąca i 360 zł w ciągu roku. Nie ma obowiązku wpływów na konto, przelewów, zlecenia stałego, za to można (choć nie trzeba) założyć Lokatę na 3% do 20.000 zł na 3 miesiące. Warunek wstępny to zgromadzenie chociaż na jeden dzień kwoty 30.000 zł w Citibanku. Lokatę można założyć do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta a tym razem do promocyjnych transakcji nie wliczają się się już transakcje kartą kredytową.

Aby otrzymać 360 zł za konto Citi Priority należy:
 • Do 31.05.2018 r. złożyć wniosek o konto Citi Priority za pośrednictwem specjalnej strony promocji, a do 31.06.2018 r. zawrzeć umowę z Citibankiem.
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 • Najpóźniej do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego zgromadzić na rachunkach w Citibanku saldo dzienne w wysokości 30.000 zł (utrzymać tą kwotę na co najmniej 1 dzień).
 • Wykonywać transakcje bezgotówkowe (5% x 600 zł = 30 zł miesięcznie).

<<<Strona promocji Lokata na powitanie w Citi Priority>>>

360 zł za konto osobiste


Poleć Konto Citi Priority znajomemu – edycja IV

Dodatkowo w ramach poleceń posiadacze konta osobistego i/lub kart kredytowych mogą polecać nowym klientom konto osobiste i otrzymać 150 zł za skuteczne polecenie (maksymalnie 450 zł za 3 osoby polecone). Program trwa do 31.05.2018 r. lub do wyczerpania puli 1.000 osób poleconych. Osoba polecona musi być nowym klientem Citibanku, która po 31.10.2016 r. nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego i karty kredytowej w Citibanku (także pełnomocnikiem).  Problemem obecnie jest posiadanie karty kredytowej w Citibanku, choć ułatwia ona znaczącą spełnienie warunków bezpłatności konta. Jest jeszcze jedno ale – w ramach programu poleceń polecone osoby nie mogą (chyba) skorzystać z dwóch opisanych wyżej promocji konta osobistego…

Aby otrzymać 150 zł osoba polecona powinna:
 • Do końca drugiego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta wykonać co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 300 zł, oraz
 • Do końca drugiego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta spełni warunki bezpłatności konta.
Warunki bezpłatności Konta Citi Priority:
 • Utrzymanie średnio-miesięcznego salda w wysokości co najmniej 30.000 zł.
  • Lub
 • Otrzymanie na konto przelewu lub przelewów tytułem wynagrodzenia (wynagrodzenie wystarczy wpisać w tytule) (spoza Citibanku) w łącznej wysokości co najmniej 5.000 zł oraz posiadanie minimum jednego produktu kredytowego (główna karta kredytowa, kredyt hipoteczny, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa w koncie osobistym).

Dane osoby polecanej należy wpisać na specjalnej stronie promocji tutaj:

360 zł za konto osobiste

*Oczywiście moja narzeczona może kogoś polecić – w razie zainteresowania proszę o komentarz lub wiadomość @ prosteoszczedzanie@gmail.com.


 Konto Citi Priority to:
 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem:
  • utrzymania średniego salda w Citibanku w wysokości 30.000 zł, lub:
  • zasilenie wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości 5.000 zł oraz posiadania jednego produktu kredytowego.
  • inaczej 30 zł miesięcznie.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin Oferty „Poleć Konto Citi Priority znajomemu – edycja IV” („Reglamin”).

Regulamin oferty „Zwrot za zakupy z kontem Citi Priority” („Regulamin”).


Z pozostałymi akcjami promocyjnymi w polskich bankach można zapoznać się tutaj:

100 zł za Konto Jakże Osobiste Alior Bank

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.