Dodatkowe 100 zł za regularne inwestowanie w ING Banku Śląskim czyli szansa na nawet 340 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

100 zł za regularne inwestowanie

W ING Banku Ślaskim trwają promocję, dzięki którym za otwarcie i aktywne korzystanie z konta osobistego można otrzymać 140 zł premii, a za regularne oszczędzanie, tj. przelewanie na konto oszczędnościowe dosłownie 400 zł można otrzymać dodatkowe 100 zł premii. Szczegóły tutaj. Teraz dodatkowo w reaktywowanej promocji 100 zł za regularne inwestowanie można otrzymać jeszcze dodatkowe 100 zł za dosłownie zainwestowanie 450 zł jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych i deklarację regularnego inwestowania. To bardzo dobra promocja reaktywowana po roku przerwy. Promocja 100 zł za regularne inwestowanie trwa do 14.04.2018 r.

Aby skorzystać z promocji 100 zł za regularne inwestowanie należy:
 • W momencie startu promocji (19.02.2018 r.) nie posiadać jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych na rejestrach otwartych na podstawie umowy z ING.
 • Posiadać konto osobiste w ING Banku Ślaskim z dostępem do bankowości internetowej.
 • Zapisać się do promocji w Moim ING w sekcji Oferta ING.
 • Wypełnić ankietę inwestycyjną.
 • Podpisać z ING Umowę o świadczenie usług przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub odkupienia tytułów uczestnictwa w instytucjach wspólnego inwestowania.
 • Poprzez bankowość internetową:
  • Zlecić otwarcie nowego rejestru w funduszach inwestycyjnych.
  • Dokonać wpłaty minimum 150 zł na nabycie jednostki uczestnictwa.
  • Złożyć dyspozycję regularnego inwestowania na minimum 150 zł.
 • W okresie do 29.06.2018 r. co najmniej 3 razy nabyć jednostki uczestnictwa w ramach dyspozycji regularnego inwestowania.
 • W dniu wypłaty premii (16.07.2018 r.) posiadać konto osobiste lub oszczędnościowe oraz posiadać jednostki uczestnictwa na otwartym rejestrze.

100 zł za regularne inwestowanie

Oczywiście nowi klient ING Banku Śląskiemu mogą wziąć udział na raz w 3 promocjach i zgarnąć nawet 340 zł premii – do 140 zł za otwarcie konta, 100 zł za przelewanie na konto oszczędnościowe i skierowanie wynagrodzenia oraz 100 zł za właśnie regularne inwestowanie. Dwie ostatnie promocje dotyczą także niektórych dotychczasowych klientów ING (niestety mnie nie). Aby skorzystać z promocji 100 zł za regularne inwestowanie należy na dzień rozpoczęcia promocji (19.02) nie posiadać jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych na rejestrach otwartych w ramach zawartej umowy z ING. W ramach akcji składa się tzw. dyspozycję regularnego inwestowania, ING zobowiązuje nas do regularnego inwestowania przez 12 miesięcy. Ale po otrzymaniu premii można, ale nie trzeba kontynuować dalszego wpłacania wpłat na fundusz. W regulaminie promocji nie ma żadnych kar za niewywiązanie się z deklaracji.

Można wybierać samodzielnie fundusz a można wybrać gotowe rozwiązanie, tzw. Konto Funduszowe. Do wyboru są 3 pakiety: ING Pakiet Ostrożny, ING Pakiet Umiarkowany oraz ING Pakiet Dynamiczny. Dla potrzeb promocji chyba najsensowniejsza propozycja to Pakiet Ostrożny w ramach którego minimalna pierwsza wpłata to 100 zł a minimalna kwota dopłaty to 50 zł (dla potrzeb promocji 150 zł). Wiele nie zyskamy na odsetkach ale i potencjalna strata jest bardzo mało prawdopodobna. Należy zainwestować na początek 150 zł, a później zlecić najlepiej dopłatę na maj i czerwiec aby spełnić warunki promocji (realizację zlecenia lepiej ustawić trochę wcześniej niż koniec miesiąca ponieważ zakup jednostek uczestnictwa trochę trwa).

100 zł za regularne inwestowanie

Podsumowując. W kumulacji wspomnianych 3 promocji można otrzymać maksymalnie do 340 zł premii. Nie ma co dużo pisać – ING Bank Śląski zaszalało. Najwięcej mogą otrzymać nowi klienci, którzy spełniając warunki wszystkich promocji i inwestując do 850 zł mogą zgarniają pełną pulę. Z promocji 100 zł za regularne inwestowanie oraz 100 zł za regularne inwestowanie mogą już skorzystać niektórzy dotychczasowi klienci ING Banku Śląskiego. Więcej o warunkach promocji konta osobistego w ING Banku Śląskim oraz konta oszczędnościowego pisałem tutaj:

100 zł za regularne inwestowanie


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.