400 zł premii za konto osobiste Citi Priority w Citibanku

400 zł premii za konto osobiste Citi Priority w Citibanku

Nowi klienci Citibanku są bardzo rozpieszczani. Za otwarcie karty kredytowej mogą otrzymać obecnie do 500 zł w bonach do Biedronki – szczegóły tutaj. Niedawno też pojawiła się akcja Do 400zł premii z kontem Citi Priority – edycja III dzięki której można otrzymać 400 zł premii za konto osobiste Citi Priority w Citibanku. Szczegóły są bardzo podobne do poprzednich akcji – należy otworzyć konto, zasilić je odpowiednią kwotą a później wykonywać transakcje bezgotówkowe. Nowa promocja Citibanku trwa do 31.07.2018 r. lub do wyczerpania puli 1.000 uczestników.

Co ważne w takich akcjach przesunął się okres karencji – do programu mogą przystąpić osoby, które od 01.01.2017 r. nie posiadały w Citibanku konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego (także pełnomocników). Posiadania karty kredytowej jak zwykle nie wyklucza z tej bardzo dobrej promocji, a wręcz przeciwnie – bardzo ją ułatwia jeżeli chodzi o warunki bezpłatności konta. W ramach promocji otrzymuje się 100 zł za otwarcie i odpowiednie zasilenie konta osobistego oraz 5% zwrot za zakupy, do 50 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu kolejnych 6 miesięcy. Konieczne jest zgromadzenie kwoty 5.000 zł chociaż na jeden dzień na kontach w Citibanku. Zasady jak zwykle są bardzo podobne.

Aby otrzymać 400 zł premii za konto osobiste Citi Priority w Citibanku należy:
 • Złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego Citi Priority za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 • Do 31.08.2018 r. zawrzeć z Citibankiem umowę o konto osobiste Citi Priority.
 • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu otwarciu konta osobistego zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu otwarciu konta osobistego osiągnąć saldo dzienne w wysokości minimum 5.000 zł.
 • Wykonywać transakcje bezgotówkowe (5% x 1.000 zł = 50 zł miesięcznie).

Warunek zgromadzenia salda dziennego w wysokości 5.000 zł (czyli salda, które przetrwa jeden dzień) zostanie spełniony, o ile pieniądze będą pochodzić spoza Citibanku. Warunek ten trzeba spełnić tylko raz, w kolejnych miesiącach należy już tylko robić transakcje bezgotówkowe. Za spełnienie warunku salda w wysokości 5.000 zł otrzymuje się 100 zł (płatne do końca miesiąca, po miesiącu spełnienia tego warunku). Kolejny bonus to 5% zwrot za zakupu – 50 zł miesięcznie przez 6 kolejnych miesięcy. Pierwszy zwrot naliczać się będzie po miesiącu otwarcia konta osobistego i będzie wypłacany do końca następnego miesiąca. Brak spełnienia warunków (naliczenia zwrotu) w jednym miesiącu nie wyklucza możliwości go otrzymywania w następnych miesiącach. Warunki salda 5.000 zł oraz 5% zwrotu za zakupy są oddzielne – jeżeli nie mamy takiej gotówki możemy pominąć ten etap promocji. Bardzo ważne są warunki bezpłatności konta osobistego Citi Priority.

400 zł premii za konto osobiste Citi Priority w Citibanku

Warunki bezpłatności Konta Citi Priority:
 • Utrzymanie średnio-miesięcznego salda w wysokości co najmniej 30.000 zł.
  • Lub
 • Otrzymanie na konto przelewu lub przelewów tytułem wynagrodzenia (wynagrodzenie wystarczy wpisać w tytule) (spoza Citibanku) w łącznej wysokości co najmniej 5.000 zł oraz posiadanie minimum jednego produktu kredytowego (główna karta kredytowa, kredyt hipoteczny, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa w koncie osobistym).

Jak widać powyżej posiadanie (bezpłatnej) karty kredytowej znaczącą ułatwia udział w nowej promocji Citibanku. Inaczej trzeba utrzymać w Citibanku bardzo spore depozyty na marnym procencie albo stracić większość premii na opłatę za konto (standardowe 30 zł). Kartę kredytową można otworzyć obecnie w różnych promocjach, m.in z bonami na 500 zł do Biedronki (szczegóły tutaj) lub Smartfonem LG K4 (szczegóły tutaj). Nowi klienci mogą połączyć akcje i bardzo sowitą premię od Citibanku. Standardowo wszystko można załatwić za pośrednictwem kuriera – nie trzeba nigdzie chodzić czy jeździć – Citibank za pośrednictwem kuriera dojeżdża do klientów. Wszystkich zainteresowanych akcją 400 zł premii za konto  osobiste Citi Priority zapraszam tutaj:

400 zł premii za konto osobiste Citi Priority w Citibanku


Promocji Citibanku jest bardzo dużo i ciągle pojawiają się nowe. Citibank rozdaje za konto i karty kredytowe różne nagrody o wartości od 200 zł do 400 zł. Można korzystać z promocji kart kredytowych i kont osobistych łącznie. Z najnowszymi propozycjami Citibanku można zapoznać się pod tagiem Citibank.


Konto Citi Priority to:

 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem:
  • utrzymania średniego salda w Citibanku w wysokości 30.000 zł, lub:
  • zasilenie wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości 5.000 zł oraz posiadania jednego produktu kredytowego.
  • inaczej 30 zł miesięcznie.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin Oferty Do 400zł premii z kontem Citi Priority – edycja III.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

400 zł premii za konto osobiste Citi Priority w Citibanku

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.