500 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku z krótkim okresem karencji

500 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku

Citibank nieustannie zachęca nowych klientów do swoich kart kredytowych i kont osobistych nagrodami. Jedna z ostatnich akcji to promocja ze Smartfonem LG K4 dual sim – szczegóły tutaj. W dniu wczorajszym wystartowała akcja Do 500 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank dzięki której można otrzymać do 500 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku. W odróżnieniu do poprzednich akcji warunki są bardziej wymagające, ale za to premia jest większa a i okres karencji jest wyjątkowo skrócony. Promocja trwa dosyć długo, bo aż do 14.08.2018 r.

Jest to jedyna promocja karty kredytowej Citibanku, gdzie tak znaczącą zmienił się okres karencji, czyli warunek nieposiadania karty kredytowej przez pewien okres przed startem promocji. Do akcji mogą przystąpić wszyscy, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadali w Citibanku jakiejkolwiek głównej karty kredytowej. To przesunięcia aż o dwa lata. Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto. Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać 500 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji do  14.08.2018 r.
  • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową (data widoczna będzie na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Przez okres 10 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy wykonywać transakcje o wartości minimum 1.000 zł miesięcznie.

<<<Strona promocji 500 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku >>>

500 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku

Za każde spełnienie warunku wykonania 1.000 zł miesięcznie transakcji bezgotówkowych Citibank przyzna elektroniczny E-kod o wartości 50 zł. Brak spełnienia warunków promocji w jednym miesiącu nie wyklucza możliwości otrzymania nagrody w kolejnych miesiącach. Łącznie można otrzymać 10 x 50 zł w ciągu kolejnych 10 miesięcy. Elektroniczny E-kod będzie wysłany do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków akcji w bankowości internetowej Citibanku. Aby móc zrealizować E-kod należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów. Podanie E-kodu musi nastąpić przed dokonaniem płatności za zakupy. E-kod będzie ważny przez pół roku od wydania i będzie można z niego korzystać do czasu wyczerpania jego wartości.

Podsumowując za wydanie 1.000 zł miesięcznie Citibank zwróci 50 zł w formie bonu do Biedronki. Daje to praktyczny cashback w wysokości 5%. Maksymalnie można otrzymać 500 zł w ciągu 10 miesięcy. Co ważne – okres karencji został przesunięty o dwa lata, co pozwoli wielu zainteresowanym na powrót do gry w Citibanku. Także mi – tylko nie wiem czy dam radę wykonać tyle transakcji bezgotówkowych. A w ramach innej promocji można otrzymać do 400 zł za założenia konta osobistego w Citibanku – szczegółowy w kolejnym wpisie. Ważne też, że można zawnioskować o całkowicie darmową kartę Citi Simplicity (bez opłat miesięcznych i rocznych). Na banerach Citibank informuje o oprocentowaniu 10,47% w skali roku ale spłacając kartę w terminie nic nie zapłacimy. Wszystkich zainteresowanych kwotą 500 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku zapraszam tutaj:

500 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku


Szczegóły akcji z telefonem LG K4 dual sim – łatwiejsze warunki ale o wiele dłuższy okres karencji i wartość nagrody mniejsza.  Szczegóły tutaj:

500 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku


Szczegóły podobnej akcji z kartą kredytową w BGŻ BNP Paribas z premią do 400 zł do RTV EURO AGD. Szczegóły tutaj:

500 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej…eh kto to wymyślił…Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

500 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.