Smartfon LG K4 za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku

Smartfon LG K4 za kartę kredytową

Jak już wie każdy łowca wisienek z promocji bankowych wie Citibank lubi rozpieszczać nowych klientów oferując im solidny kilkuprocentowy zwrot za zakupy lub bony do różnych sklepów za karty kredytowe i konto osobiste. Kilka dni temu wystartowała akcja Telefon LG K4 dual sim z Kartą Kredytową Citibank w ramach której Citibank oferuje Smartfon LG K4 za kartę kredytową Citi Simplicity (całkowicie darmową). Nagrodę można otrzymać za spełnienie bardzo prostych warunków i w sposób całkowicie bezpłatny. Wystarczy 15 transakcji bezgotówkowych. Nowa promocja ze smartfonem trwa do 25.07.2018 r.

Niestety nie zmienił się okres karencji  – warunek braku posiadania jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku – ustalony został on jak zwykle na 01.01.2015 r.  Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto. Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać Smartfon LG K4 za kartę kredytową w Citibanku należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji do 25.07.2018 r.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową (data widoczna będzie na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Przez okres 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy wykonywać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

<<<Strona promocji Smartfon LG K4 za kartę kredytową w Citibanku >>>

Smartfon LG K4 za kartę kredytową

O spełnieniu warunków promocji Citibank jak poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagroda – Smartfon LG K4 dual sim o wartości 349 zł zostanie wysłana w ciągu 30 dni od daty wysłania ww. wiadomości. Nie ma możliwości wyboru koloru a Smartfon będzie objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie protokołu wydania sprzętu z magazynu załączonego w przesyłce. Wszystkich zainteresowanych tą dobrą akcją zapraszam tutaj:

Smartfon LG K4 za kartę kredytową


Akcję można połączyć z promocją 600 zł za konto osobiste w Citibanku (trwającą do 30.04.2018 r.) – szczegóły tutaj:

Smartfon LG K4 za kartę kredytową


Smartfon LG K4 za kartę kredytową


Jeżeli kogoś nie do końca interesuje smartfon to może skorzystać z 5% zwrotu za zakupy. Szczegóły tutaj:

Smartfon LG K4 za kartę kredytową


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej…eh kto to wymyślił…


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.