Ponownie Lokata Kolekcjonerska na 2,30% w BGŻ Optimie

Lokata Kolekcjonerska bgż optima

BGŻ Optima co pewien czas wypuszcza ofertę solidnie oprocentowanych lokat dla nowych środków pod nazwami: Lokata Kolekcjonerska oraz Lokata Deklasująca. I właśnie wczoraj pojawiła się nowa edycja tej pierwszej propozycji, czyli Lokata Kolekcjonerska w opcji na 3 i/lub 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,30% dla obu terminów. To bardzo solidne oprocentowanie, bliskie czołówki rynku jeżeli chodzi o lokaty krótkoterminowe. Lokata Kolekcjonerska dostępna jest dla nowych środków, czyli nadwyżki ponad stan posiadania obliczonego na dzień 16.04.2018 r. Można założyć maksymalnie 3 Lokaty Kolekcjonerskie (bez względu na termin), każdą od 1.000 zł do 100.000 zł a nowa propozycja BGŻ Optimy ważna jest do 26.04.2018 r.

Lokata Kolekcjonerska w BGŻ Optimie – warunki:
 • Na 3 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,30%.
 • Dla posiadaczy Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optimie.
 • Dla nowych środków.
 • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 100.000 zł.
 • Możliwość założenia łącznie 3 Lokat Kolekcjonerskich.
 • Lokaty Nieodnawialne.
 • Zerwanie Lokaty Kolekcjonerskiej powoduje powoduje brak naliczenia odsetek.

Stawka w wysokości 2,30% to dla opcji 3-miesięcznej jedna z najlepszych propozycji, ale dla opcji 6-miesięcznej jest już kilka lepszych opcji. M.in. lepsza opcja (jeżeli jedna nie z najlepszych) to mocno promowane ostatnio Mobilne Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,70% do kwoty 100.000 zł dla wszystkich w BZ WBK. Szczególnie, że na Mobilnym Koncie Oszczędnościowym nie trzeba blokować środków. Szczegóły tutaj:

Lokata Kolekcjonerska bgż optima

Otwarcie Lokat Kolekcjonerskich możliwe jest jedynie za pośrednictwem Konta Oszczędnościowego. Konto Oszczędnościowe w BGŻ Optimie jest całkowicie bezpłatne – brak jest opłat za prowadzenie, brak jest też opłat za przelewy na powiązane konto (tego, z którego przyszedł przelew weryfikacyjny). Jeżeli wpłacone pieniądze nie spełnią warunków nowych środków to oprocentowanie zostanie obniżone do standardowej stawki (zestawienie poniżej). Standardowo nowy klient BGŻ Optimy powinien najpierw założyć Lokatę Bezkarną lub Bezkompromisową (szczegóły poniżej).

Pozostałe lokaty w BGŻ Optimie:
 • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 1,40%.
 • Na 6 miesięcy z oprocentowaniem 1,50%.
 • Na 12 miesięcy z oprocentowaniem 1,80%.
 • Na 24 miesięcy z oprocentowaniem 2%.

Nowi klienci BGŻ Optimy mogą otworzyć także Lokatę Bezkarną do kwoty 20.000 zł z oprocentowaniem 3,50% lub Lokatę Bezkompromisową do kwoty 100.000 zł z oprocentowaniem 2,70%. Trzeba się zdecydować na jedną z tych dwóch lokat. Należy też wspomnieć o promocji dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Smart – 2,50% do kwoty 150.000 zł, ale ta promocja kończy się 26.04.2018 r. Niedługo można spodziewać się nowej edycji. Wszystkich zainteresowanych najbardziej obecnie zyskowną propozycją BGŻ Optimy – Lokatą Bezkarną zapraszam tutaj:

Lokata Kolekcjonerska bgż optima

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.