Mobilne Konto Oszczędnościowe na 2,70% do 100.000 zł w BZ WBK

Mobilne Konto Oszczędnościowe

W dzień kobiet – 8 marca – pisałem o promocji Konta Jakie Chcę w BZ WBK z premią 150 zł do wydania w sklepach jubilerskich Ania Kruk – szczegóły tutaj. W dniu dzisiejszym pojawiła się dodatkowa możliwość założenia w BZ WBK Mobilnego Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,70% do kwoty 100.000 zł do 30.07.2018 r. Stawka 2,70% na Mobilnym Koncie Oszczędnościowym to absolutna czołówka i doskonała okazja, do ulokowania swoich oszczędności na wysoki procent przez ponad 4 miesiące. Oferta dostępna jest dla wszystkich: nowych i dotychczasowych klientów BZ WBK. A dodatkowo można otrzymać do 150 zł za otwarcie konta osobistego lub karty kredytowej z polecenia oraz alternatywnie do 150 zł na zakupy we wspomnianej promocji jubilerskiej. Akcja skończona.

Mobilne Konto Oszczędnościowe to tak naprawdę tajemnicza propozycja BZ WBK, która pojawiła się na chwilę w ofercie tego banku na początku marca, ale szybko zniknęła. I tak naprawdę zainteresowani powinni się śpieszyć bo nigdy nie wiadomo czy BZ WBK nie ograniczy ponownie możliwości skorzystania z tej oferty. Nie ma żadnych okresów karencji i wykluczenia do obecnych klientów. Należy tylko do 30.06.2018 r. złożyć wniosek o Mobilne Konto Oszczędnościowe za pośrednictwem kuriera, przelewu internetowego z innego banku, wideodoradcy lub za pośrednictwem doradcy poza lokalem BZ WBK. I może dlatego oferta konta dostała przydomek Mobilne – konta oszczędnościowego nie można otworzyć w placówkach BZ WBK.

Mobilne Konto Oszczędnościowe w BZ WBK:
 • 2,70% do kwoty 100.000 zł.
 • Oprocentowanie promocyjne do 30.07.2018 r.
 • Bez konieczności dodatkowych produktów.
 • Możliwość wpłaty i wypłaty w każdym momencie bez utraty odsetek.
 • Bezpłatne prowadzenie i jedna bezpłatna wypłata lub przelew wychodzący w miesiącu.
 • Tylko jedno Mobilne Konto Oszczędnościowe na jedną osobę.

Posiadacze Mobilnego Konta Oszczędnościowego otrzymują oprocentowanie 2,70% do kwoty 100.000 zł do końca lipca, tj. 30.07.2018 r. Oprocentowanie ponad tą kwotę i te standardowe to tylko 0,40%. Regulamin oraz strona promocji Mobilnego Konta Oszczędnościowego nic nie mówi o konieczności posiadania konta osobistego. Ważne, że z doświadczeń innych uczestników podobnych akcji obecni klienci BZ WBK powinni założyć Mobilne Konto Oszczędnościowe za pośrednictwem kuriera. Nie wiadomo czemu nie ma możliwości żeby konto „odklikać” po prostu w bankowości mobilne (tam też można złożyć wniosek) lub internetowej. Jak mus to mus. Wszystkich zainteresowanych Mobilnym Kontem Oszczędnościowym na 2,70% w BZ WBK zapraszam tutaj:

Mobilne Konto Oszczędnościowe


Żeby było tego mało w programie Polecam mój Bank można polecać nowym klientom konto osobiste i/lub kartę kredytową i otrzymać dodatkowe premie. Polecać produkty można osobom, które od 01.12.2017 r. nie posiadały w BZ WBK konta osobistego i/lub karty kredytowej. Należy w bankowości internetowej lub mobilnej zaakceptować regulamin programu i otrzymać specjalny kod polecenia, który następnie należy przekazać osobie poleconej. Osoby polecające i polecone muszą wyrazić zgodę na działania marketingowe.

Osoba polecona może otworzyć kartę kredytową lub konto osobiste (np. Konto Jakie Chcę) w placówkach BZ WBK, infolinii, aplikacji mobilnej BZ WBK lub poprzez wniosek internetowy z wykorzystaniem kodu polecenia i otrzymać pierwsze 50 zł za wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 200 zł do końca następnego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta osobistego karty kredytowej. Dodatkowo gdy w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o Konto wpłyną przynajmniej raz środki z tytułu wynagrodzenia, renty lub emerytury w jednorazowej wysokości minimum 1000 zł po uprzednim złożeniu dyspozycji przekazania środków  (nie wiadomo czy należy ją złożyć w banku) osoba polecona otrzyma dodatkowe 100 zł.

Osoba polecająca za skuteczne polecenia konta osobistego lub karty kredytowej otrzyma 100 zł. Osoby polecone otrzymają premię za konto osobiste i kartę kredytową do końca 3-go miesiąca od dnia spełniania warunków programu poleceń, natomiast osoby polecające otrzymają wpływy do końca 31.07.2018 r. za konta otwarte od 31.05.2018 r., oraz do 31.10.2018 r. za konta otwarte do 31.08.2018 r. (data końca programu). Konto osobiste lub kartę kredytową można otworzyć z udziałem mojego kodu nr 1011462156.

Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • Opłata za kartę – do wyboru:
  • 0 zł w przypadku wykonania co najmniej 5 płatności bezgotówkowych (standardowa opłata 5 zł), lub
  • 0 zł w przypadku wykonania płatności kartą na kwotę co najmniej 500 zł, (standardowa opłata 5 zł), lub
  • stała miesięczna opłata w wysokości 3 zł.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK, 5 zł wypłatę z bankomatów obcych (abonament na bezpłatne wypłaty – 7 zł, 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych dla osób poniżej 26 roku życia).

Regulamin Promocji – 2,7% w skali roku na mobilnym Koncie oszczędnościowym.

Program 1 „Polecam mój Bank”.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.