e-Lokata Na Plusie na 2,80% w BOŚ Banku

e-Lokata Na Plusie BOŚ Bank

Wczoraj pisałem o Mobilnym Koncie Oszczędnościowym z oprocentowaniem 2,70% do kwoty 100.000 zł w BZ WBK – szczegóły tutaj. Stawka 2,70% na Koncie Oszczędnościowym to sporo i na pewno BZ WBK zdobędzie wiele nowych pieniędzy i nowych, depozytowych klientów. Dzisiaj piszę o nowej, internetowej propozycji BOŚ Banku – pojawiła się w ostatnich dniach 3-miesięczna e-Lokata Na Plusie z oprocentowaniem 2,80% do kwoty 20.000 zł. To bardzo duże oprocentowanie jak na 3-miesięczną lokatę bez dodatkowych produktów ale jest niestety bardzo istotne ograniczenie – oferta dostępna jest dla całkowicie nowych klientów BOŚ Banku.

e-Lokata Na Plusie dostępna jest jedynie dla całkowicie nowych klientów BOŚ Banku, którzy nie mają i nie mięli do tej pory żadnych produktów bankowych w tym banku, w tym nawet nie byli pełnomocnikami czy poręczycielami. To bardzo duże ograniczenie, szczególnie że swego czasu (kilka lat temu) BOŚ Bank oferował bardzo dobrze oprocentowane lokaty internetowe i choćby z tego tytułu wielu „lokaciarzy” z tej oferty nie skorzysta. A szkoda bo e-Lokata na Plusie dostępna jest całkowicie online bez konieczności zakładania konta osobistego. Właściwie dostępna jest tylko za pośrednictwem strony internetowej. Uwaga: e-Lokata Na Plusie odnawia się automatycznie na standardowym oprocentowaniu.

e-Lokata Na Plusie BOŚ Bank

W ofercie BOŚ Banku znajduje się jeszcze kilka innych solidnie oprocentowanych lokat:
4 miesięczna EKOlokata na Dobry początek z oprocentowaniem:
 • 2,10% dla nowych środków dla klientów posiadających ROR z aktywną kartą.
 • 1,90% dla starych środków dla klientów posiadających ROR z aktywną kartą.
 • 1,60% dla pozostałych klientów.
6-miesięczna EKOlokata Zyskowna z oprocentowaniem:
 • 2,30% dla nowych środków dla klientów posiadających ROR z aktywną kartą.
 • 2,05% dla starych środków dla klientów posiadających ROR z aktywną kartą.
 • 1,70% dla pozostałych klientów.
9-miesięczna EKOlokata Rentowna z oprocentowaniem:
 • 2,05% dla klientów posiadających ROR z aktywną kartą.
 • 1,70% dla pozostałych klientów.
12-miesięczna EKOlokata na lata z oprocentowaniem:
 • 2,25%.
 • + ewentualne 0,50% w przypadku utrzymania 10% salda lokaty miesiącu na ROR oraz wykonywaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł miesięcznie.
24-miesięczna EKOlokata Plus z oprocentowaniem:
 • 1,75%.
 • + ewentualne 0,50% w przypadku posiadania ROR, wpływie wynagrodzenia w wysokości minimum 1.000 zł, wyrażeniu zgód marketingowy oraz wykonywaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł miesięcznie.
60-miesięczna EKOlokata Plus z oprocentowaniem:
 • 2,84% – oprocentowanie progresywne – 1,50% w pierwszym roku, 1,70% w drugim, 2% w trzecim, 4% w czwartym, 5% w piątym.

REGULAMIN PROMOCJI „e-LOKATA Na Plusie” (Edycja I), ORGANIZOWANEJ PRZEZ BANK OCHRONY ŚRODOWISKA S.A.

5 Komentarze

 1. Niestety aby odzyskać środki po zakończeniu pierwszej edycji lokaty należy udać się do oddziału Banku w celu złożenia pisemnej dyspozycji.

  • Po upływie terminu e-lokaty na plusie w BOŚ, zostanie ona odnowiona na kolejny okres 3-miesięczny na warunkach obowiązujących w dniu odnowienia i z Oprocentowaniem standardowym. Serdecznie polecam tą formę oszczędzania pieniędzy Tobie, ponieważ jest to naprawdę atrakcyjna lokata na rynku bankowym.

 2. Korzystną formą oszczędzania jest e-Lokata Na Plusie BOŚ Banku. Wyróżnia ją podwyższone oprocentowanie aż do 2,00 % w skali roku .Bezpieczeństwo oszczędności gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Serdecznie polecam tą formę oszczędzania pieniędzy Tobie, ponieważ jest to naprawdę atrakcyjna lokata na rynku bankowym.

 3. Jak założyć e-lokatę na plusie w Banku Ochrony Środowiska ? Na przykład przez internet, w tym celu przygotuj dowód osobisty , wypełnij prosty wniosek on-line (to zajmie nie więcej jak 5 minut) , załóż lokatę i ciesz się z rosnących oszczędności. Serdecznie polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.