100 zł premii za Konto dla Młodych do 26 roku życia w PKO BP + ewentualne 50 zł z polecenia

100 zł premii za konto dla młodych do 26 roku życia w Pko BP.

PKO BP to bank, który cyklicznie organizuje promocje poleceń swoich konto osobistych (program  Mam PKO ) oraz promocje Konta dla Młodych. Właśnie wystartowała akcja #najłatwiejsza decyzja na świecie dzięki której za założenie Konta dla Młodych (do 26 roku życia) można otrzymać 100 zł do wykorzystania na stronie empik.com. Jedyne co trzeba zrobić to założyć Konto dla Młodych, wyrazić zgody marketingowe oraz zarejestrować się na specjalnej stronie promocji. Czyli tak naprawdę prawie nic wielkiego nie trzeba robić. Akcja #najłatwiejsza decyzja na świecie trwa do 18.05.2018 r. lub do wyczerpania puli 1.000 sztuk nagród.

Promocja #najłatwiejsza decyzja na świecie skierowana jest dla osób w wieku 18 – 26 lat ponieważ tylko takie osoby mogą założyć Konto dla Młodych. Akcję #najłatwiejsza decyzja na świecie można połączyć z akcją Mam PKO i otrzymać przy okazji 50 zł za otwarcie Konta dla Młodych z polecenia (osoba polecona otrzymuje 100 zł – szczegóły tutaj). Warunki skorzystania z promocji i otrzymania premii to nieposiadanie w PKO BP oraz Inteligo konta osobistego (w przypadku łączenia udziału z programem poleceń Mam PKO okres karencji wzrasta do 3 lat).

Aby otrzymać 100 zł premii za Konto dla Młodych do 26 roku życia należy:
  • Od 01.01.2017 r. nie posiadać w PKO BP i Inteligo konta osobistego.
  • Do 18.05.2018 r. założyć Konto dla Młodych wraz z kartą debetową. Wniosek można złożyć tutaj.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych
  • Zgłosić swój udział w promocji na specjalnej stronie www.pkobp.pl/najlatwiejszadecyzja (podając swoje imię i nazwisko oraz nr pesel).
  • Do 31.05.2018 r. odebrać elektroniczny kod o wartości 100 zł na zakupy do empik.com.

Po spełnieniu warunków promocji – założenia konta oraz zarejestrowaniu się na odpowiedniej stronie – otrzymuje się nagrodę w postaci Ekarty Prezentowej o wartości 100 zł w postaci kodu elektronicznego, uprawniająca do zakupów w sklepie internetowym empik.com ważną do 23.04.2019 r. Nagroda wysłana do 31.05.2018 r. w bankowości internetowej PKO BP – do tego czasu nie można zmienić zgód marketingowych, zamknąć czy przekształcić konta. I to właściwie – akcję można połączyć z programem poleceń Mam PKO i otrzymać dodatkowe 50 zł (po otwarciu konta z polecenia trzeba zarejestrować się po prostu na stronie promocji). Udział w akcji 100 zł premii za Konto dla Młodych do 26 roku życia można zgłosić tutaj:

100 zł premii za konto dla młodych do 26 roku życia w pko bp


Należy pamiętać aby zarejestrować się na specjalnej stronie promocji – www.pkobp.pl/najlatwiejszadecyzja.


Ponadto w ramach programu poleceń można otworzyć Konto dla Młodych z dodatkową premią w wysokości 50 zł – 100 zł. Jedyne co trzeba zrobić to otwarcie konta z kodem polecającym, w ciągu 30 dni należy także wykonać transakcje kartą na kwotę co najmniej 200 zł oraz płatność lub płatności BLIK na co najmniej 40 zł. Więcej o programie poleceń Mam PKO pisałem tutaj.


Konto dla Młodych to:
  • 0 zł za prowadzenie bez dodatkowych warunków.
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.
  • 0 zł za kartę do konta po 5 płatności bezgotówkowych w miesiącu (inaczej 5 zł).
  • dla osób w wieku 18-26 lat.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

100 zł premii za konto dla młodych do 26 roku życia w pko bp

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.