Premia za otwarcie rachunku: 50 zł za otwarcie i 100 zł za polecenie w Mam PKO (BP)

Mam PKO

Kilka dni temu wystartowała dobrze znana akcja poleceń największego polskiego banku – Mam PKO. W ramach nowej, zmodyfikowanej akcji promocyjnej Mam PKO VIII można otworzyć konto w PKO BP z polecenia i otrzymać 50 zł, natomiast osoba polecająca może otrzymać 100 zł. We wcześniejszych promocjach była to proporcja zupełnie inna i teraz osoba polecająca otrzymuje 100 zł. Poza tym warunki uzyskania nie wiele się zmieniły, warunki są dosyć proste, akcja trwa do 04.05.2018 r. 

W programie mogą wziąć udział osoby, które w ciągu ostatnich 3 lat nie posiadały w PKO BP żadnego konta (osobistego i firmowego). Aby wziąć udział w programie Mam PKO i otrzymać 50 zł za Konto w PKO BP należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego z podaniem kodu polecającego. Najlepiej poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny. Jeżeli nie mamy w gronie najbliższych takiej osoby to można zostawić prośbę w komentarzu lub napisać do mnie (prosteoszczedzanie@gmail.com) to podam taki kod od zaprzyjaźnionej osoby. Po otwarciu konta można zarejestrować się w programie i polecać już konta na własny rachunek.

Standardowo do otrzymywania premii niezbędna jest zgoda na działania marketingowe prowadzone przez PKO BP. Osobą polecającą może być osoba fizyczna lub osoba posiadająca konto firmowe jako osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą lub wspólnik spółki cywilnej. Konto w PKO BP w ramach tej akcji otwiera się jedynie za pośrednictwem kuriera. Promocja podzielona jest jak zwykle na 3 etapy:

Mam PKO – etapy:
 • I etap: od 02.02 do 03.03.2018 r.
 • II etap: od 04.03 do 01.04.2018 r.
 • III etap: od 02.04 do 04.05.2018 r.
Mam PKO – warunki premii 50 zł:
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta należy wykonać za pomocą karty debetowej co najmniej jedną (lub kilka) transakcję bezgotówkową o łącznej wartości co najmniej 200 zł.
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta należy wykonać co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK o łącznej wartości co najmniej 40 zł w punktach usługowo-handlowych.

Standardowo obowiązuje warunek, że obie transakcje powinny być w sklepach stacjonarnych. Nie wliczają się niestety transakcje wykonane w internecie. Zwiększona została także kwota transakcji BLIK do 40 zł. Jak tez wspomniałem osoba polecona dostaje 50 zł na otwarte konto – w ciągu 75 dni od ostatniego dnia etapu programu, w którym przystąpiono do programu. Także w ciągu 75 dni wpłynie nagroda w wysokości 100 zł osoby polecającej. Z reguły premie te wpływają o wiele szybciej. Jest jeszcze jedna, ewentualna nagroda za największą liczbę poleceń.

Dodatkowa premia w programie Mam PKO:
 • 5.000 zł dla Uczestnika o największej liczbie skutecznych poleceń.
 • 3.000 zł dla Uczestnika o drugiej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.
 • 1.000 zł dla Uczestnika o trzeciej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.

W ramach programu Mam PKO bank zachęca do otworzenia kont: PKO Konto za Zero, PKO Konto dla Młodych i PKO Konto bez Granic. W przypadku osób w wieku 18-26 lat najlepsze jest PKO Konto dla Młodych – brak jest opłat za prowadzenie tego konta a karta debetowa staje się bezpłatna po wykonaniu 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych. Druga rozsądna opcja dla trochę starszych osób to PKO Konto za Zero. Więcej o tej akcji można poczytać tutaj:

Mam PKO


PKO Konto za Zero to:
 • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli posiadamy kartę debetową, w przeciwnym razie 6,90 zł.
 • 0 zł za kartę debetową, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym dokona się operacji bezgotówkowych o wartości co najmniej 300 zł. W przeciwnym razie opłata wyniesie 6,9 zł.
 • 0 zł za wypłaty aplikacją IKO i kartą z blisko 3.000 bankomatów PKO BP.
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację IKO.

ZASADY VIII EDYCJI PROGRAMU „MAM PKO” .

REGULAMIN RAMOWY PROGRAMU „MAM PKO”.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

460 zł za konto w Banku BGŻ BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.