Konto dbNET Premium z lokatą na 3% oraz Kontem Oszczędnościowym na 2,55%

Konto dbNET Premium


Wydzielona część działalności Deutsche Bank Polska została przejęta przez Santander. Wybrane produkty klientów detalicznych, private banking i biznesowych Deutsche Bank Polska zostały przeniesione do systemów Santander Bank Polska.

Deutsche Bank Polska nadal jest obecny na polskim rynku, kontynuuje rozwój Bankowości Inwestycyjnej i Korporacyjnej, w tym Globalnej Bankowości Transakcyjnej i obsługę Posiadaczy walutowych kredytów i pożyczek zabezpieczonych hipotecznie.


Ponad pół roku temu pisałem o promocji dbNET PREMIUM w ramach której można było otworzyć konto dbNET PREMIUM wraz z lokatą z oprocentowaniem 3% na 12 miesięcy. Oferta ważna była do końca poprzedniego roku ale Deutsche Bank postanowił ją przedłużyć/ponowić. Ponownie można otworzyć konto osobiste dbNET PREMIUM w pakiecie z lokatą na 12 miesięcy z oprocentowaniem 3% do 100.000 zł oraz opcjonalnie także bardzo dobrym db Kontem Oszczędnościowym Plus na 2,55% do kwoty 100.000 zł. Dodatkowo środki na koncie dbNET PREMIUM oprocentowane są stawką 1,30%. Nowa edycja promocji trwa do 30.06.2018 r. Promocja dotyczy niby tylko nowych klientów Deutsche Banku ale bardzo łatwo można ominąć ten warunek.

Promocja dbNET PREMIUM dotyczy klientów Deutsche Banku, którzy:
 • Nie posiadając umowy z Deutsche Bankiem, lub.
 • Posiadając zawartą z Deutsche Bankiem umowę indywidualną i zawnioskują o otwarcie Konta dbNET PREMIUM razem z inną osobą lub osobami, lub.
 • Posiadając razem z inną osobą lub osobami zawartą umowę z Deutsche Bankiem i zawnioskują o otwarcie Konta dbNET PREMIUM indywidualnie lub z osobą lub osobami innymi niż te, razem z którymi posiadają zawartą umowę.

Przez umowę rozumie się posiadanie konta osobistego w Deutsche Banku. Warunki te sprawiają, że posiadając w Deutsche Banku konto osobiste można z niego zrezygnować, poczekać na zamknięcie i otworzyć ponownie ale już w promocji dbNET PREMIUM. Lub po prostu można otworzyć konto dbNET PREMIUM z inną osobą (wyjątkowo nie odradzam takiego ruchu). W promocji otrzymuje się niezłą lokatę, darmowe i oprocentowane konto osobiste, niezłe konto oszczędnościowe, limit kredytowy bez dokumentów dochodowych.

W ramach akcji dbNET PREMIUM otrzymujemy:
 • Konto dbNET PREMIUM z oprocentowaniem 1,30% do 31.12.2019 r. oraz brakiem opłat do 31.12.2018 r.
  • Od 01.01.2019 r. opłata wynosi 0 zł zamiast 20 zł w przypadku utrzymania zgód marketingowych oraz:
  • Zasilania Konta dbNET PREMIUM kwotą 5.000 zł miesięcznie.
   • I/lub:
  • Posiadania aktywa na produktach oszczędnościowych i inwestycyjnych co najmniej 50.000 zł.
  • 0 zł za wypłaty w bankomatach w kraju i na całym świecie.
 • Lokaty Powitalne na 12 miesięcy z oprocentowaniem 3% – maksymalnie do 100.000 zł.
 • Limit kredytowy z prowizją 1% (minimum 20 zł) za przyznanie/odnowienie.
 • Opcjonalnie: db Konto Oszczędnościowe Plus z oprocentowaniem 2,55% na 4 miesięcy do 100.000 zł. Szczegóły tutaj.
 • Lokatę db Plan+Premia z premią do 500 zł. Szczegóły tutaj.

Konto dbNET Premium

Czytelników mojego bloga najmniej interesuje całkiem korzystny cenowo limit kredytowy. Konto dbNET Premium można otworzyć przez kuriera. Najbardziej interesująca i rzucająca się w oczy jest Lokata Powitalna – warunki: minimum 20.000 zł, maksymalnie do 5 Lokat Powitalnych, łącznie do 100.000 zł, dostępna w ciągu 30 dni od otwarcia Konta dbNET Premium i tylko w placówkach Deutsche Banku (niestety to duża niedogodność – placówki DB dostępne są tylko w większych miastach – adresy tutaj). Prowadzenie Konta dbNET Premium będzie darmowe do 31.12.2018 r., później trzeba zapewnić wpływ 5.000 zł lub posiadać w Deutsche Banku co najmniej 50.000 zł.

Konto dbNET Premium

Przy okazji można założyć db Konto Oszczędnościowe Plus z oprocentowaniem 2,55% do kwoty 100.000 zł o którym szczegółowo pisałem tutaj. Można także założyć bardziej długoterminową Lokatę db Plan+Premia z premią do 500 zł za regularne wpłaty – szczegóły tutaj. Z tych dodatkowych produktów można, ale nie trzeba korzystać. I bez nic akcja i Lokata Powitalna na 3% to bardzo zachęcająca opcja.


Dla wtajemniczonych Deutsche Bank na 97,50% zostanie sprzedany. I plotki głoszą, że na 97,50% Deutsche Bank znajdzie się pod skrzydłami BZ WBK, ale prawdopodobnie bez części kredytowej (hipotek), podobnie jak to się stało z Bankiem BPH.


Regulamin Promocji dbNET PREMIUM.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.