Lokata na Majówkę Plus z oprocentowaniem od 2,50% do 3% w Idea Banku

Lokata na Majówkę Plus

Pod koniec zeszłego miesiąca w Idea Banku można było założyć bardzo dobrą Lokatę od Zająca. Z kolei druga połowa obecnego miesiąca sprawiła, że w Idea Banku pojawiła się Lokata na Majówkę Plus z oprocentowaniem od 2,50% do 3% w zależności od terminu. Konkretnie można otrzymać oprocentowanie 2,50% dla 3 miesięcy, 2,60% dla 4 miesięcy, 2,80% dla 6 miesięcy oraz 3% dla 12 miesięcy. Plus oczywiście oznacza obowiązek posiadania w Idea Banku konta osobistego, ale nie oznacza obowiązku wpłaty nowych środków. Oprocentowanie szczególnie dla 12 miesięcy jest bardzo wysokie i atrakcyjne. Tym razem nie ma Lokaty na Majówkę bez Plusa, czyli nie ma oferty dla osób, które nie posiadają konta osobistego. Oferta już niestety nieaktualna.

Lokata na Majówkę w Idea Banku:5
  • Na 3, 4, 6 lub 12 miesięcy z oprocentowaniem odpowiednio 2,50%, 2,60%, 2,80% oraz 3%.
  • Z kontem osobistym.
  • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
  • Dostępna tylko w bankowości internetowej oraz mobilnej.
  • Zerwania Lokaty na Majówkę powoduje utratę odsetek.
  • Po zakończeniu środki wracają na konto osobiste w Idea Banku.

Co prawda do majówki jeszcze kilka dni ale nie ma co narzekać, że pojawia się dobra, promocyjna oferta. Stawka 3% na lokacie 12-miesięcznej to rewelacja. Oprocentowanie jest wyższe o 0,20% dla porównywalnej propozycji – 12-miesięczne Lokaty Skarbonki Plus. Lokata na Majówkę w opcji na 6 i 12 miesięcy właściwie nie ma żadnej konkurencji, no chyba że w postaci oferty… Idea Banku. Lepsza propozycja to tylko 6-miesięczna Lokata na Nowe Środku Plus w Idea Banku z oprocentowaniem 3%, na krótsze terminy bardziej się opłaca Mobilne Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,70% do kwoty 100.000 zł dla wszystkich w BZ WBK. Szczególnie na tym ostatnim koncie nie trzeba blokować środków. Szczegóły tutaj:

Lokata na Majówkę Plus


Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Lokata na Majówkę Plus

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.