Lokata na Nowe Środki Plus na 3% w Idea Banku

lokata na nowe środku plus w idea banku

Dosłownie 2 dni temu pisałem o Lokacie Świątecznej Plus z oprocentowaniem 2,75% w opcji na 1 i 3 miesiące. To bardzo dobre, wręcz rewelacyjne oprocentowanie. Ale w dniu wczorajszym pojawiła się odświeżona Lokata na Nowe Środki Plus z oprocentowaniem 3% na 3 i 6 miesięcy. Nie ma co ukrywać, że oprocentowanie jest wyższe, ale kosztem wpłaty nowych środków. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania zgromadzony w Idea Banku oraz Lion’s Banku obliczony na dzień 20-każdego miesiąca. Oferta ważna jest jak zwykle do odwołania, możliwe, że do końca roku.

Lokaty na Nowe środki Plus w Idea Banku:
  • Na 3 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem 3%  z kontem osobistym.
  • Na 1 miesiąc z oprocentowaniem 2,15% z kontem osobistym.
  • Tylko dla nowych środków
  • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
  • Po zakończeniu środki wracają na konto osobiste w Idea Banku.

Można także założyć Lokatę na Nowe Środku bez Plusa, czyli bez obowiązku posiadania konta osobistego. Oprocentowanie wynosi wtedy odpowiednio: na 1 miesiąc – 2,15%, na 3 miesiące – 2,30%, na 6 miesięcy – 2,55%. Jak widać Idea Bank zaczął o wiele bardziej premiować posiadaczy konta osobistego i oprocentowanie w takim przypadku jest o wiele wyższe niż standardowe 0,20%. Warto więc założyć bezwarunkowo bezpłatne konto osobiste i w razie czego zlikwidować je, kiedy już nie będzie potrzebne. Lub gdy pojawią się jakieś opłaty.


Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Lokata Świąteczna Plus

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.