Premia za otwarcie rachunku: Ponownie 600 zł premii za konto osobiste Citi Priority oraz 300 za kartę kredytową Citibanku

600 zł premii za konto osobiste Citi Priority

Citibank postanowił ponowić swoją bardzo dobrą promocję konta osobistego Citi Priority. W dniu wczorajszym pojawiła się odświeżona promocja Do 600 zł zwrotu wydatków z kontem Citi Priority – edycja II dzięki której ponownie można otrzymać 600 zł premii za konto osobiste Citi Priority w postaci 5% zwrotu za zakupy. Łącznie można otrzymać do 600 zł w ciągu 12 miesięcy, a przy skorzystaniu z promocji kart kredytowych można otrzymać dodatkowe 300 zł w postaci bonu na Allegro czy Biedronki lub w postaci gotówkowego zwrotu.  Nowa, odświeżona edycja promocji konta osobistego Citi Priority trwa do 30.04.2018 r. lub do wyczerpania puli 1.000 uczestników. Z pewnością akcja skończy się przed czasem.

Jak zwykle bywa do programu mogą przystąpić osoby, które od 31.10.2016 r. nie posiadały w Citibanku konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego (także pełnomocników). Posiadania karty kredytowej nie wyklucza z tej dobre promocji, a wręcz przeciwnie – bardzo ją ułatwia jeżeli chodzi o warunki bezpłatności konta. W ramach promocji otrzymuje się 5% zwrot za zakupy, do 50 zł miesięcznie i do 600 zł w ciągu kolejnych 12 miesięcy. Konieczne jest także zgromadzenie kwoty 5.000 zł chociaż na jeden dzień na kontach w Citibanku. Zasady akcji praktycznie nie zmieniły się więc od jej poprzedniej edycji.

Aby otrzymać 600 zł premi za konto osobiste Citi Priority należy:
 • Założyć konto Citi Priority za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu otwarciu konta osobistego zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu otwarciu konta osobistego osiągnąć saldo dzienne w wysokości minimum 5.000 zł.
 • Wykonywać transakcje bezgotówkowe (5% x 1.000 zł = 50 zł miesięcznie).

Warunek zgromadzenia salda dziennego w wysokości 5.000 zł (czyli salda, które przetrwa jeden dzień) zostanie spełniony, o ile pieniądze będą pochodzić spoza Citibanku. Oczywiście ten warunek trzeba spełnić tylko raz, w kolejnych miesiącach należy już tylko robić transakcje bezgotówkowe. 5% zwrot za zakupy będzie naliczany przez kolejne 12 miesięcy z uwzględnieniem miesiąca otwarcia konta osobistego Citi Priority (tu mała zmiana na minus) a wypłacany do końca następnego miesiąca. Brak spełnienia warunków (naliczenia zwrotu) w jednym miesiącu nie wyklucza możliwości go otrzymywania w następnych miesiącach. Bardzo ważne są warunki bezpłatności konta osobistego Citi Priority.

600 zł premii za konto osobiste Citi Priority

Warunki bezpłatności Konta Citi Priority:
 • Utrzymanie średnio-miesięcznego salda w wysokości co najmniej 30.000 zł.
  • Lub
 • Otrzymanie na konto przelewu lub przelewów tytułem wynagrodzenia (wynagrodzenie wystarczy wpisać w tytule) (spoza Citibanku) w łącznej wysokości co najmniej 5.000 zł oraz posiadanie minimum jednego produktu kredytowego (główna karta kredytowa, kredyt hipoteczny, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa w koncie osobistym).

Jak widać posiadanie (bezpłatnej) karty kredytowej znaczącą ułatwia udział w promocji. Inaczej trzeba utrzymać w Citibanku spore depozyty na marny procent albo stracić większość premii na opłatę za konto (standardowe 30 zł). Kartę kredytową można otworzyć obecnie w różnych promocjach, m.in z bonem na 300 zł do Allegro lub Biedronki (szczegóły tutaj) lub po prostu zwrotem 300 zł w gotówce (szczegóły tutaj). Nowi klienci mogą połączyć akcje i otrzymać łącznie 900 zł premii. Jak zwykle wszystko można załatwić za pośrednictwem kuriera – nie trzeba nigdzie chodzić czy jeździć. Po 12 miesiącach, gdy konto osobiste Citi Priority nas nie przekona wszystkie formalności będzie można załatwić przez bankowość internetową Citibanku. Wszystkich zainteresowanych akcją 600 zł premii za konto  osobiste Citi Priority zapraszam tutaj:

600 zł premii za konto osobiste Citi Priority


Promocji Citibanku jest bardzo dużo i ciągle pojawiają się nowe. Citibank rozdaje za konto i karty kredytowe różne nagrody o wartości od 200 zł do 400 zł. Można korzystać z promocji kart kredytowych i kont osobistych łącznie. Z najnowszymi propozycjami Citibanku można zapoznać się pod tagiem Citibank.


Konto Citi Priority to:

 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem:
  • utrzymania średniego salda w Citibanku w wysokości 30.000 zł, lub:
  • zasilenie wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości 5.000 zł oraz posiadania jednego produktu kredytowego.
  • inaczej 30 zł miesięcznie.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin oferty „Do 600 zł zwrotu wydatków z kontem Citi Priority – edycja II”


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

600 zł premii za konto osobiste Citi Priority

3 Komentarze

 1. Obecni klienci!
  „Oferta [..] dostępna dla 1000 Uczestników, którzy nie posiadali w Banku dowolnego produktu od dnia 31 października 2016 r.”.
  Posiadam KK w Citi od 7 lat i mimo to zapisałem się, ale oddzwonili do mnie i nie mogę skorzystać z tej oferty. Mógłbym ale z oferty na 6 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.