Ponownie 150 zł za konto osobiste w Citibanku

Kolejnym bankiem po ING Banku Śląskim, który przedłużył akcję promocyjną konta osobistego, jest znany i lubiany na moim blogu Citibank. W dniu wczorajszym  pojawiła się akcja Zyskaj do 150 zł i premię walutową z kontem internetowym Citi Priority dzięki której możemy otrzymać 150 zł za konto osobiste w Citibanku. Jest to kolejny bank po Santanderze i mBanku, który premiuje przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste. Dodatkowo można otrzymać 4% zwrotu za przewalutowania przelewów. Nowa akcja Citibanku trwa do 05.03.2019 r.

150 zł na konto osobiste w Citibanku – warunki promocji:
  • Złożenie wniosku z premią 150 zł za konto osobiste w Citibanku na specjalnej stronie promocji.
  • W następnych pełnych pięciu miesiącach, po miesiącu otwarcia konta otrzymywanie wynagrodzenia w wysokości minimum 2.000 zł.
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych.

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które po 01.01.2017 r. posiadały jakikolwiek produkt w Citibanku, w tym także jeżeli były pełnomocnikami do konta osobistego w Citibanku. To niestety negatywna zmiana. Konieczne jest także wyrażenie zgód marketingowych i handlowych. Maksymalnie można otrzymać 150 zł w ciągu kolejnych 5 miesięcy. Premia miesięczna – 30 zł – będzie księgowana w następnym miesiącu, po miesiącu spełnienia warunków akcji. Niespełnienie warunków promocji w jednym miesiącu nie wyklucza z możliwości otrzymania premii w kolejnym miesiącu. Tym razem nie trzeba wykonywać dodatkowych transakcji bezgotówkowych.

Ponownie 150 zł za konto osobiste w Citibanku


Dodatkowo nowi klienci mogą otrzymać zwrot marży banku za przewalutowania – zlecone z konta osobistego przelewy walutowe – 0,80% dla chf (w dni wolne 3%) oraz 4% dla pozostałych walut. Tak naprawdę w ramach promocji przez 12 miesięcy będzie można robić przelewy walutowe do kwoty 20.000 zł po kursie bankowym – Citibank zwraca w tej akcji swoją marżę. Ale to akurat żadna specjalna akcja bo już od dawna bardziej opłaca się założyć konto walutowe i korzystać z różnych platform internetowych do przewalutowań. Wspominam o niej tylko z czystego obowiązku.


W poprzednich akcjach wystarczyło, że z innego konta przelało się pieniądze o tytule „wynagrodzenie”. W regulaminie jest zastrzeżenie, że wynagrodzenie nie może pochodzić z konta indywidualnego z Citibanku. Narzeczona nadal korzysta z takie sposobu przelewania wynagrodzenia.  Otwierane w ramach promocji Internetowe Konto Citi Priority to całkowicie bezpłatne konto osobiste – nie ma opłat za prowadzenie, za kartę do konta oraz wypłaty z bankomatów w Polsce po wyrażeniu zgód marketingowych oraz handlowych. Czyli praktycznie za darmo można otrzymać 150 zł premii. Wszystkich zainteresowanych premią 150 zł za konto osobiste w Citibanku zapraszam tutaj:


Regulamin oferty Zyskaj do 150 zł i premię walutową z kontem internetowym Citi Priority.


Konto Internetowe Citi Priority to:
  • 0 zł za prowadzenie.
  • 0 zł za obsługę karty.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych i za granicą po wyrażeniu zgód marketingowych (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe.

Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Ponownie 150 zł za konto osobiste w Citibanku

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.