Premia 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Zgodnie z moimi przewidywaniami z początkiem roku pojawiają się nowe akcje promocyjne związane z kontami osobistymi oraz kartami kredytowymi. Wcześniej opisałem odświeżoną akcję ING Banku Śląskiego, który oferuje 140 zł za konto osobiste dla nowych klientów. Szczegóły tutaj. W dniu wczorajszym pojawiła się za to promocja Z kartą kredytową możesz więcej dzięki której można otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium. Warunki akcji nie są trudne do spełnienia a wniosek o kartę kredytową trzeba złożyć poprzez bankowość mobilną lub internetową. Promocja ważna jest do 28.02.2019 r. i dotyczą pierwszy 2.000 osób, które złożą odpowiedni wniosek. Aktualizacja ze strony Banku Millennium:

Pula 2000 złożonych przez Klientów wniosków, które wstępnie kwalifikują się do otrzymania nagrody w wysokości 200 zł, została osiągnięta. Każdy kolejny wniosek może zostać zakwalifikowany do otrzymania nagrody w przypadku niespełnienia warunków wskazanych w par. 5 Regulaminu promocji „Z kartą kredytową możesz więcej” przez któregoś z wyżej wymienionych Klientów. Ostateczna grupa Klientów, którzy otrzymają nagrody, zostanie wyłoniona zgodnie z Regulaminem promocji. Do mnie niestety nie oddzwonili…

Promocja dotyczy tych klientów Banku Millennium, którzy od 01.01.2018 r. nie posiadają w tym banku karty kredytowej. Aby otrzymać 200 zł za kartę kredytową należy wydać (wykonać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK) nową wydaną kartą 200 zł do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu wydania karty oraz w następnym miesiącu kalendarzowym. Tyle i aż tyle. Jeżeli karta zostanie wydana jest w styczniu to promocyjne transakcje będzie należało wykonać w lutym i marcu. Wypłata premii nastąpi najpóźniej do 31.05.2010 na rachunek karty kredytowej.

Co prawda regulamin promocji mówi, że Do otrzymania Bonusu uprawnionych będzie 2.000 Uczestników, którzy jako pierwsi w czasie trwania Promocji złożą wniosek o Kartę, a następnie spełnią warunki opisane w ust. 2. Czyli pierwsze 2.000 osób które zawrą umową i spełnią warunki akcji. Można się domyślać, że Bank Millennium po osiągnięciu puli 2.000 wniosków zamknie możliwość składania promocyjnych wniosków. Choć i tak szczerze wątpię w to, że taką liczbę kart uda się bankowi sprzedać…

Premia 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Ci, którzy nie mają jeszcze konta w Banku Millennium mogą je otworzyć w programie poleceń Lubię to polecam i otrzymać np. 90 zł zwrotu za zakupy lub 4 bilety do kina. Szczegóły tutaj. Albo poczekać, aż Bank Millennium wypuści nową promocję dotyczące konta osobistego. A te pojawiają się bardzo często ale niestety w porównaniu do programu poleceń na stałe są w nich zawarte wyłączenia dotyczące osób, które już otwierały konta w ramach jakichkolwiek akcji promocyjnych.

W ramach promocji Z kartą kredytową możesz więcej nowo wydana karta kredytowa staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Takie warunki będzie bezpłatna przez rok. Brak tej operacji spowoduje naliczenie opłaty w wysokości 7,99 zł. Po roku trzeba będzie robić 5 transakcji bezgotówkowych aby nie naliczyła się opłata. Warta (chyba, że ktoś chce mieć) wyłączyć dodatkowo płatne ubezpieczenia (pierwszy miesiąc jest za darmo). Można zawnioskować o dowolną kartę kredytową, ale najkorzystniej to karta Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można tak zyskać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart.


Karta Impresja – 5% zwrot w sklepach:
Karta Alfa – 5% zwrot w sklepach:Premia 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Osoby, które nią są obecnie klientami Banku Millennium mogą skorzystać z programu poleceń i otrzymać nagrody o wartości od 60 zł do 90 zł. Program poleceń zakłada dosyć łagodną, bo jedynie 12-miesięczną karencję. Więcej o programie poleceń Banku Millennium pisałem tutaj:


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.