Santander – 80 zł za konto w programie poleceń i 200 zł za przelewanie wynagrodzenia

Santander - 80 zł za konto w programie poleceń i 200 zł za przelewanie wynagrodzenia

Ponad miesiąc temu nazwa BZ WBK zniknęła z rynku, a w jej miejsce pojawiła się najbardziej znana marka hiszpańskich właścicieli – Santander. BZ WBK lubił promocje i tak samo jest także w Stantanderze. Dwa tygodnie temu ruszyła akcja poleceń Polecam mój Bank – edycja II dzięki której za otwarcie konta osobistego w można otrzymać 80 zł, a dosłownie dzień temu pojawiła się akcja 200 zł za konto z wynagrodzenie. Czyli można otrzymać 80 zł za konto w programie poleceń i 200 zł za przelewanie wynagrodzenia. Okres karencji nie jest długi (jak to w Santanderze) a warunki akcji nie są trudne do spełnienia. Program poleceń trwa do 30.11.2018 r. został przedłużony do 28.02.2019 r. a promocja związana z przelewaniem wynagrodzenia aż do 31.01.2019 r.


Na początek akcja związana z programem poleceń. Aby skorzystać z promocji i otrzymać 80 zł należy być nowym klientem Santandera, który nie posiadał w tym banku konta osobistego od 01.12.2017 r. Można otworzyć Konto Jakie Chcę oraz albo Konto VIP z kartą debetową i dostępem do internetu. Co ciekawe można polecić także konto dla osoby małoletniej (od 13 roku życia) a konto można założyć w placówce Santandera, infolinię oraz poprzez stronę internetową. Należy oczywiści wpisać otrzymany od osoby polecającej kod polecenia. Należy także wyrazić zgody marketingowe i handlowe oraz zgodę na ujawnienie informacji niezbędny do przeprowadzenia zasad programu poleceń oraz podać numer telefonu do kontaktu.

Aby otrzymać 80 zł za konto w programie poleceń należy:
 • Zalogować się do aplikacji mobilnej albo do bankowości internetowej do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.
 • Wykonać transakcje bezgotówkowe albo BLIK na kwotę minimum 200 zł do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Premia za otwarcie konta z polecenia zostanie wypłacona do końca miesiąca, po miesiącu spełnienia warunku otrzymania nagrody. Osoba polecona za skuteczne polecenia otrzymuje także 80 zł, a za skuteczne 10 poleceń dodatkowe 100 zł. Musi posiadać konto osobiste z dostępem do internetu, mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe, zaakceptować regulamin akcji poleceń oraz wygenerować i podać osobie poleconej Kod Polecający. Kod Polecenia można wziąć od rodziny/znajomych, lub skorzystać z mojego kodu 1011462156.

Santander - 80 zł za konto w programie poleceń i 200 zł za przelewanie wynagrodzeniaPo otwarciu konta można samemu zarejestrować się w programie i polecać konta. A Konto Jakie Chcę jest prowadzone za darmo albo np. 3 zł (szczegóły niżej). Wniosek o konto osobiste w programie poleceń Santander można złożyć tutaj:

Santander - 80 zł za konto w programie poleceń i 200 zł za przelewanie wynagrodzenia


Dodatkowo Santander reaktywował akcję, w której można otrzymać do 200 zł za przelewanie na otwarte konto osobiste swojego wynagrodzenia. Wcześniej było to trochę więcej, ale raczej nie można liczyć na powtórkę, a 200 zł za spełnienie tego niewygórowanego warunku to i tak sporo. Do tej akcji można przystąpić najpóźniej do końca stycznia 2019 r. Dodatkowy warunek to nieposiadanie konta osobistego od 01.04.2018 r., pełnoletność oraz otwarcie konta indywidualnego (nie wspólnego). W ramach akcji można otrzymać 4 x 50 zł za przelewanie swojego wynagrodzenia, czyli łącznie łatwo otrzymać 200 zł.

200 zł za konto z wynagrodzeniem w Santanderze – warunki promocji:
 • Otwarcie w okresie promocji – do 31.01.2019 r. Konta Jakiego Chcę lub Konta VIP z kartą oraz dostępem do internetu.
 • Złożenie poprzez bankowość internetową lub infolinię dyspozycji przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto osobiste.
 • Przelewanie wynagrodzenia/renty/emerytury/świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w wysokości minimum 1.000 zł przez 4 miesiące.

Warunek wpływu wynagrodzenia będzie badany począwszy od złożenia dyspozycji przez 4 miesiące, od daty pierwszego wpływu. Promocja trwa do 30.06.2019 r., czyli do tego czasu należy zapewnić 4 wpływy wynagrodzenia (np. w marcu, kwietniu, maju i czerwcu). Brak wpływu wynagrodzenia w jednym miesiącu nie oznacza wykluczenia z promocji, o ile zmieścimy się z 4 wpływami do 30.06.2019 r. Premia 50 zł za każdy przelew zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta w Santanderze.


Dodatkowo można otworzyć Konto Max Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,50% do kwoty 200.000 zł dla nowych środku. Do tej akcji można przystąpić do 31.12.2018 r. a podwyższone oprocentowanie obowiązuje do 30.01.2019 r. Oprocentowanie w przypadku kwot ponad 200.000 zł do 1,50% (więc lepiej tej kwoty nie przekraczać), standardowe to tylko 0,40%. Dla formalności – nowe środki to stan posiadania obliczony na dzień 10.07.2018 r.

Inne konto oszczędnościowe – Konto Systematyczne oprocentowane jest 2,70% do kwoty 20.000 zł po ustanowieniu automatycznego oszczędzania, czyli zlecenia stałego z Konta Jakiego Chcę lub Konta VIP. A można posiadać 5 Kont Systematycznych więc oprocentowanie może tak naprawdę wynieść 2,70% do kwoty 100.000 zł. Wystarczy zadeklarować oszczędzanie na minimum 20 zł. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje aż do 29.06.2019 r., a oprocentowanie standardowe oraz ponad 20.000 zł to marne 0,40%.


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • Opłata za kartę – do wyboru:
  • 0 zł w przypadku wykonania co najmniej 5 płatności bezgotówkowych (standardowa opłata 5 zł), lub
  • stała miesięczna opłata w wysokości 3 zł.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK, 5 zł wypłatę z bankomatów obcych (abonament na bezpłatne wypłaty – 7 zł, 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych dla osób poniżej 26 roku życia).
 • Darmowe przelewy natychmiastowe.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja II.

Regulamin promocji 200 zł za konto z wynagrodzenie.

Regulamin promocji Konto Systematyczne z bonusem 2.

Regulamin promocji Nowe środki na koncie oszczędnościowym – edycja V.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Santander - 80 zł za konto w programie poleceń i 200 zł za przelewanie wynagrodzenia

3 Komentarze

 1. Witam
  Gdyby ktoś potrzebował to podaję świeżutki kod polecenia (z aktualnej edycji): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.