200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Majówkowa promocja

Bank Millennium z początkiem maja postanowił odnowić akcję dotyczącą premii za kartę kredytową dla swoich obecnych klientów. W ramach akcji Majówka promocja ponownie można otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium po spełnieniu dosyć umiarkowanych warunków. Trzeba jedynie zawnioskować o kartę kredytową z odpowiednim limitem przez bankowość internetową lub mobilną oraz wykonywać przez 3 kolejne miesiące transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 300 zł. Akcja trwa do 31.05.2019 r. lub do wyczerpania puli 3.000 uczestników (co się w poprzednim miesiącu nie udał).

Akcja skierowana jest do obecnych klientów Banku Millennium. Aby wziąć udział w nowej promocji należy zawnioskować o kartę kredytową w bankowości internetowej (Millennet) lub Mobilnej,  przy czym w aplikacji mobilnej musimy otrzymać specjalne zaproszenie. Promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Nastąpiła znacząca zmiana – trzeba wziąć kartę z limitem minimum 3.000 zł.

Aby otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
  1. Zawnioskować o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną lub internetową o wartości co najmniej 3.000 zł.
  2. Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub blik w kwocie 300 zł w 3 kolejnych okresach:
  • Do końca czerwca.
  • W lipcu.
  • W sierpniu.

200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Majówkowa promocja

Do otrzymania premii 200 zł za kartę kredytową będzie uprawnione pierwsze 3.000 osób, które złożą odpowiedni wniosek i wykonają promocyjne transakcje. Nagroda 200 zł zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca września – karta powinna być wtedy aktywna i nie może być w okresie wypowiedzenia. Ponadto po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji Majowa promocja będzie zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł, niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCardGold. Najkorzystniejsze to karty Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart. Sam posiadam kartę kredytową w Banku Millenium otwartą w ramach poprzedniej promocji – za pierwszym razem poproszono mnie o dokumenty, ale po kilku miesiącach od otwarcia konta kartę kredytową dostałem na oświadczenie całkowicie online. A obecnie można otworzyć konto osobiste Konto 360º i otrzymać w prosty sposób 200 zł premii – szczegóły tutaj:

Albo można także Konto 360º otworzyć w ramach 4 edycji programu Lubię to polecam z nagrodami do 90 zł (dotyczy osób, które już wcześniej korzystały z akcji promocyjnych) – szczegóły tutaj:

200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Majówkowa promocja


Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać i nie wykonywać takich transakcji.


Karta Impresja – 5% zwrot w sklepach:Kolejne 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium
Karta Alfa – 5% zwrot w sklepach:
200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Majówkowa promocja


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.