Lokata na Nowe Środki na 2,60% i na 2,40% w Getin Banku

Do dnia wczorajszego trwała III edycja promocji Lokaty na Nowe Środki w Getin Banku. W dniu dzisiejszym pojawiła się IV edycja akcji Lokaty na Nowe Środki VIII, czyli akcji, dzięki której można założyć 3-miesięczną Lokatę na Nowe Środki z oprocentowaniem 2,60% lub 12-miesięczną Lokatę na Nowe Środki z oprocentowaniem 2,40%. W porównaniu do poprzedniej edycji oprocentowanie zostało obniżone o 0,10% – 0,20%. Nadal trzeba się zdecydować – można posiadać albo Lokatę na Nowe Środki na 3 miesiące albo Lokatę na Nowe Środki na 12 miesięcy. Nowa promocja Getin Bank trwa równo miesiąc – do 13.06.2019 r. Nadal (do 19.05.2019 r.) można otworzyć Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,40% na 4 miesiące o którym pisałem tutaj.

Nowa Lokata na Nowe Środki w Getin Banku:
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,60% lub na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,40%.
  • Dla nowych środków.
  • Dostępna tylko jedna lokata – należy wybrać okres.
  • Do kwoty 1.000.000 zł.
  • Bez obowiązku posiadania konta osobistego.
  • 7 dni na opłacenie wniosku.
  • Zerwanie przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.
  • Konieczność wyrażenia zgód marketingowych i handlowych.
  • Lokata odnawialna/nieodnawialna dla posiadaczy kont osobistych.
  • Lokata nieodnawialna dla klientów bez kont.

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania w Getin Banku na dzień 05.05.2019 r. Od pewnego czasu można założyć tylko jedną Lokatę na Nowe Środki w opcji na 3 lub w opcji na 12 miesięcy. Gdy wpłacone pieniądze nie spełnią warunku nowych środków, to zostaną założone dwie lokaty – jedna na oprocentowaniu promocyjnych dla kwoty odpowiadającej nowym środkom, druga na oprocentowanie standardowym 1,55%. Lokaty można założyć całkowicie online bez konieczności wizyty w Getin Banku i posiadania konta osobistego. Lokaty na Nowe Środki odnawiają się na oprocentowaniu równym stopie referencyjnej minus 0,25%. Wniosek o założenie Lokaty na Nowe Środki w Getin Banku można złożyć tutaj:

Lokata na Nowe Środki na 2,60% i na 2,40% w Getin Banku


Dotychczasowi klienci aby otrzymać wysokie oprocentowanie muszą powinni posiadać konto osobiste. Dostępna jest 3-miesięczna Lokata Mobilną z oprocentowaniem 4% do kwoty 20.000 zł. Pozostałe lokaty dają już stawkę mniejszą niż 2%. Ale nadal można także wpłacić nowe środki na Konto Oszczędnościowe i cieszyć się stawką 3,40% na 4 miesiące do kwoty 400.000 zł. Ta promocja trwa jeszcze dłużej – do 19.05.2019 r. Nowi klienci otrzymują też 50 zł za otwarcie konta z polecenia. O szczegółach tej bardzo dobrej akcji Getin Banku więcej pisałem tutaj:

Lokatę na Nowe Środki


Regulamin promocji Lokata/e-Lokata na Nowe Środki VIII – 4 edycja.

Karta produktu Lokaty na Nowe Środki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.