100 zł za polecenie i 50 zł za otwarcie konta + 3,40% na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku

Getin Bank jest od pewnego czasu jednym z banków, który aktywnie premiuje i nagradza nowych klientów. W dniu wczorajszym wystartował program poleceń Polecam Proste Zasady IV edycja dzięki któremu można otrzymać 100 zł za polecenie konta znajomym i rodzinie, a osoby polecone mogą otrzymać 50 zł. Warunki są banalnie proste do spełnienia a okres karencji dla nowych klientów jest prawie żaden. Dodatkowo można otworzyć Konto Oszczędnościowe w Getin Banku z oprocentowaniem 3,40% do kwoty 400.000 zł oraz zawnioskować o kartę kredytową z voucherem na stację paliw na kwotę 100 zł. Nowa edycja programu poleceń trwa do 31.07.2019 r.

Z nowej promocji Getin Banku mogą skorzystać osoby, które na dzień 31.04.2019 r. nie posiadały w Getin Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, tj. konta osobistego. Czyli okres karencji jest bardzo łagodny i dużo osób będzie mogło skorzystać z akcji. Należy w bankowości internetowej zaakceptować warunki nowego programu a później można polecać konta znajomym i rodzinie. Należy pamiętać, że nowi klienci Getinu powinni przy otwarciu konta wpisać odpowiedni kod polecenia – można poprosić o kod rodzinę albo znajomych lub wpisać mój kod – 9TGTQ2. Osoby polecająca jak i polecona powinny mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe oraz zgody na ujawnienie informacji niezbędnych do realizacji zasad programu poleceń.
100 zł za polecenie i 50 zł za otwarcie konta + 3,40% na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku
Konto osobiste Konto Proste Zasady należy otworzyć i aktywować najpóźniej do 31.07.2019 r. więc wniosek należy złożyć co najmniej kilka dni wcześniej. Następnie nowi klienci powinni w ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy po otwarciu konta zapewnić wpływy w wysokości 1.000 zł (jednorazowo) z konta firmowego w Getin Banku lub z konta w innym banku. Za spełnienie tego warunku osoba polecona otrzyma 50 zł a osoba polecająca otrzymuje 100 zł. Premie zostaną wypłacone na koniec następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków akcji. Maksymalnie można otrzymać premię za 5 skutecznych poleceń. Po otwarciu konta można samemu przystąpić do programu i polecać konta osobiste w Getin Banku.

Dodatkowo można przy okazji otworzyć Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,40% do kwoty 400.000 zł na 4 miesiące. Promocyjne oprocentowanie dotyczy nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania obliczony na dzień 02.04.2019 r. Ta akcja trwa do 19.05.2019 r. ale jest regularnie przedłużana. Można także otrzymać stawkę 3,50% do kwoty 10.000 zł na 12 miesięcy. Ale Getin Bank kieruje tę ofertę do nowych klientów, którzy od 11.05.2017 r. do  28.02.2019 r. nie posiadali w tym banku konta osobistego. Getin Bank wymaga też wpływu wynagrodzenia w wysokości 1.000 zł miesięcznie, a oferta ważna jest do 31.05.2019 r.


Otwierane w ramach programu poleceń Konto Proste Zasady – staje się bezpłatne po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Brak wykonania tej operacji powoduje naliczenie opłaty w wysokości 8 zł. Nie trzeba zapewniać żadnych przelewów, ale warto je robić dla potrzeb programu poleceń. Wszystkich zainteresowanych premią za otwarcie i polecenia konta osobistego Konta Proste Zasady w Getin Banku oraz Kontem Oszczędnościowym na 3,40% w Getin Banku  (należy wpisać kod polecenia) zapraszam tutaj:Najlepsze Konto Oszczędnościowe na 3,40% w Getin Banku + 50 zł za konto osobiste


Regulamin promocji Polecam Proste Zasady IV.

Regulamin Oferty Specjalnej „Na nowe środki” – XIX edycja.

Regulamin Promocji Bonus za aktywność – IV edycja.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

100 zł za polecenie i 50 zł za otwarcie konta + 3,40% na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku

2 Komentarze

  1. Jeżeli ktoś z Was chciałby zdobyć 50 za założenie konta PROSTE ZASADY w banku Getin Bank i spełnienie prostego warunku to przekazuję mój kod polecający z 4 edycji programu poleceń. Oto ten kod: JVWJ66

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.