Najlepsze Konto Oszczędnościowe na 3,40% w Getin Banku + 50 zł za konto osobiste

W dniu wczorajszym skończyła się promocja dotycząca oprocentowania Konta Oszczędnościowego w Getin Banku. Wydawało mi się, że to ostatnia okazja na stawkę 3,40% dla nowych środków na zwykłym koncie oszczędnościowym. I miałem rację – wydawało mi się. W dniu dzisiejszym została ogłoszona XIX edycja oferty specjalnej Na nowe środki dzięki której można otworzyć (albo już posiadać) i wpłacić na Konto Oszczędnościowe w Getin Banku nowe środki otrzymując stawkę 3,40% do kwoty 400.000 zł na 122 dni od daty ich wpłaty. Nie spodziewałem się, że ta oferta zostanie przedłużona na takich zasadach. Nadal nowi klienci (prawie z zerowym okresem karencji) mogą otrzymać dodatkową premię 50 zł za otwarcie niezbędnego do otrzymania wysokiego oprocentowania konta osobistego Konto Proste Zasady z odpowiednim kodem polecenia. Promocja oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym trwa do 19.05.2019 r.
Konto Oszczędnościowe w Getin Banku na 3,40%:
  • Dla kont indywidualnych.
  • Posiadanie konta osobistego.
  • Wyrażone zgody marketingowe i handlowe.
  • Dla nowych środków do kwoty 400.000 zł.
  • Na 4 miesięcy (122 dni) od daty wpłaty nowych środków.

Nowe środki to obecnie nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 02.04.2019 r. Osoby, które korzystały z poprzednich edycji ofert dla nowych środków, którym w okresie od 08.04.2019 r. do 19.05.2019 r. skończyło się promocyjne oprocentowanie nie otrzymają podwyższonego oprocentowania. Getin Bank potwierdza w bankowości internetowej, że wpłacone pieniądze na Konto Oszczędnościowe obejmuje podwyższona stawka oprocentowania. Można także otrzymać stawkę 3,50% do kwoty 10.000 zł na 12 miesięcy. Ale Getin Bank kieruje tę ofertę do nowych klientów, którzy od 11.05.2017 r. do  28.02.2019 r. nie posiadali w tym banku konta osobistego. Getin Bank wymaga też wpływu wynagrodzenia w wysokości 1.000 zł miesięcznie, a oferta ważna jest za to do 31.05.2019 r.


Dodatkowo można założyć Lokatę na Nowe Środki w opcji na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,80% oraz w opcji na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,50%. W tym przypadku nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 10.03.2019 r. Więcej szczegółów tutaj.


Oprocentowanie standardowe Konta Oszczędnościowego w Getin Banku wynosi od 0,85% do 1,25%. Więc standardowo po promocyjnym okresie należy poszukać lepszego rozwiązania.  Wymagane do Konta Oszczędnościowego konto osobiste – Konto Proste Zasady – staje się bezpłatne po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Brak wykonania tej operacji powoduje naliczenie opłaty w wysokości 8 zł. Nie trzeba zapewniać żadnych przelewów, ale warto je robić, bo w łatwy sposób można otrzymać dodatkową premię. Nowi klienci Getin Banku przy okazji można otrzymać premię 50 zł za otwarcie konta osobistego z odpowiednim kodem polecenia. Aby otrzymać premię wystarczy nie posiadać kont w Getin Banku od 31.01.2019 r. Program poleceń trwa do 30.04.2019 r.

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku

Należy złożyć wniosek o Konto Proste Zasady z odpowiednim kodem polecania (do wpisania w trakcie zakładania konta lub do podania w placówce Getin Banku) (zdobyty od rodziny lub np. mój B838HG  9TGTQ2 – zmienił się ponownie w nowej edycji programu), wyrazić zgody marketingowe i handlowe oraz te dot. zasad rozliczenia programu poleceń. Należy też w ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy następujących po aktywacji Konta Osobistego zapewnić wpływy w wysokości minimum 1.000 zł (najlepiej z konta w innym banku) + wykonywać jedną operację bezgotówkową (dla bezpłatności konta.) I to właściwie – za spełnienie tego warunku osoba polecona otrzymuje 50 zł, a osoba polecająca – 100 zł. Premie zostaną wypłacone do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełniania warunków programu. Wszystkich zainteresowanych Kontem Oszczędnościowym na 3,40% w Getin Banku oraz dodatkową premią (należy wpisać kod polecenia) zapraszam tutaj:

Najlepsze Konto Oszczędnościowe na 3,40% w Getin Banku + 50 zł za konto osobiste


Regulamin promocji Polecam Proste Zasady III.

Regulamin Oferty Specjalnej „Na nowe środki” – XIX edycja.

Regulamin Promocji Bonus za aktywność – IV edycja.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.