200 zł za konto osobiste w akcji Szansa na bonus w BNP Paribas

BNP Paribas zakończył dosłownie przed chwilą akcję Szykownie z kontem dzięki której można było otrzymać 100 zł do sklepów H&M. Ale nie trzeba było długo czekać aby pojawiła się nowa, jeszcze lepsza promocja. W ramach nowej akcji promocyjnej Szansa na bonus można otrzymać 200 zł za konto osobiste w BNP Paribas. Tym razem otrzymuje się premię w gotówce za otwarcie i aktywne używanie nowego Konta Otwartego dla Ciebie – dosłownie kilka przelewów i umiarkowaną ilość/wartość płatności bezgotówkowych. Nowa promocja trwa do 17.05.2019 r. lub do wyczerpania puli 1.500 uczestników. Dodatkowo można otrzymać 400 zł do morele.net za kartę kredytową w BNP Paribas.

Z programu Szansa na bonus standardowo mogą skorzystać tylko nowi klienci, którzy w ciągu 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadania karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji.

200 zł za konto osobiste w BNP Paribas w promocji Szansa na bonus – warunki:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 17.05.2019 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 31.05.2019 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem kuriera.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

Konto osobiste – nowe Konto Otwarte dla Ciebie otwierane jest jedynie za pośrednictwem kuriera. W ramach promocji otrzymać można dwie nagrody – premie po 100 zł każda.

Nagrody w ramach promocji Szansa na bonus:
 • Pierwsze 100 zł premii za:
  • Otwarcie konta w ramach promocji.
  • W miesiącu czerwcu 2019 wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł.
  • W miesiącu czerwcu 2019 otrzymanie wpływu lub wpływów na łączną kwotę 1.000 zł.
 • Drugie 150 zł premii za:
  • Spełnienie powyższego warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu czerwcu 2019 wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł.
  • W miesiącu czerwcu 2019 otrzymanie wpływu lub wpływów na łączną kwotę 1.000 zł.

200 zł za konto osobiste w akcji Szansa na bonus w BNP Paribas

Przelewy na konto w BNP Paribas nie mogą pochodzić z własnego konta w BGŻ BNP Paribas, BGŻ Optimie i (dawnego) Raiffeisen Polbanku. Nie mogą też być to także wpłaty gotówkowe. Z naszego konta w innym banku przelewy (zasilenia) powinny być prawidłowe. Wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do uczestników w wiadomości e-mail nie później, niż do 22.07.2019 r. oraz 23.08.2019 r. Należy po pierwszej wiadomości zalogować się na stronie promocji podanym podczas rejestracji adresem e-mail i hasłem (można oczywiście skorzystać z opcji przypomnij hasło) i uzupełnić dane do wypłaty premii do 26.07.2019 r. Wypłaty premii nastąpią do końca lipca i sierpnia 2019 r.

Nowe (w BNP Paribas) Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – 3 zł. Nie jest pobierana w przypadku wykonania jednej transakcji bezgotówkowej. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów sieci BNP Paribas o Planet Cash. Mimo lekkiego pogorszenia warunków prowadzenia konta (opłaty za kartę) to nadal bardzo dobre konto osobiste. Wszystkich zainteresowanych nową akcją i kwotą 200 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Regulamin promocji Szansa na bonus.


Szczegóły akcji Do 400 zł na zakupy na morele net dzięki której w dosyć prosty sposób można otrzymać 4 vouchery po 100 zł na morele.net BNP Paribas tutaj:

200 zł za konto osobiste w akcji Szansa na bonus w BNP Paribas


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.