Lokata Wiosenna na 3,50% w Idea Banku

Idea Bank po dłuższej przerwie powrócił do promowania krótkoterminowych promocyjnych lokat bankowych dostępnych dla wszystkich. Nadal można założyć Lokaty Nowe Środki Plus z oprocentowaniem 3,50% oraz Lokaty NR 1 z oprocentowaniem 3,10% o których pisałem tutaj. W dniu dzisiejszym za to pojawiła się 3-miesięczna Lokata Wiosenna z oprocentowaniem 3,50%, dostępna dla wszystkich. Nie ma obowiązku wpłaty nowych środków czy posiadania konta osobistego. A oprocentowanie dla tego okresu jest bezkonkurencyjne. Lokata Wiosenna będzie w ofercie Idea Banku jak zwykle do odwołania. W dniu 09.05.2019 r. Lokata Wiosenna zniknęła z oferty Idea Banku.

Lokata Wiosenna w Idea Banku:
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,50%.
  • Od 500 zł do 1.000.000 zł.
  • Bez konieczności otwierania konta osobistego ani wpłaty nowych środków.
  • Dostępna tylko na stronie internetowej, bankowości internetowej oraz mobilnej.
  • 3 dni na wpłatę środków w przypadku otwierania bez konta osobistego.
  • Odnawia się automatycznie na standardowym oprocentowaniu.

Promocyjna 3-miesięczna Lokata Wiosenna oprócz wysokiego oprocentowania ma dodatkowych atut. Zerwanie jej przed terminem powoduje zwrotem kapitału wraz z naliczonymi odsetkami za rzeczywisty okres utrzymywania lokaty. Czyli Lokatę Wiosenną można zerwać przed terminem z zachowaniem naliczonych odsetek. Dodając do tego brak obowiązku wpłaty nowych środków oraz brak obowiązku posiadania konta osobistego to jest bezsprzecznie najlepsza propozycja na 3 miesiące (pomijając lokaty dla całkowicie nowych klientów). Wszystkich zainteresowanych nową Lokatą Wiosenną w Idea Banku zapraszam tutaj:


Standardowo całkowicie nowych klientów Idea Banku zamierzających rozpocząć współpracę z Idea Bankiem zachęcam do założenia najpierw zmienionej Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 20.000 zł tutaj:

Lokata Wiosenna na 3,50% w Idea Banku

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.