Lokata na Nowe Środki na 2,80% w Getin Banku – nowa edycja

Kilka dni temu skończyła się 3 edycja Lokaty na Nowe Środki VII. Getin Bank postanowił nie kombinować i przedłużył lokatę na takich samych warunkach zmieniając tylko dzień bazowy potrzebny do określenia nowych środków. Ponownie można otworzyć 3-miesięczną Lokatę na Nowe Środki z oprocentowaniem 2,80%. Można także otworzyć 12-miesięczną Lokatę na Nowe Środki z oprocentowaniem 2,50%. Nastąpiła jednak mała zmiana – nie można już otworzyć dwóch lokat na różne okresy – trzeba się zdecydować na jedną. Nowa edycja Lokat na Nowe Środki trwa do 12.05.2019 r. Ale nadal można otworzyć Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,40% na 4 miesiąće o którym pisałem tutaj.

Nowa Lokata na Nowe Środki w Getin Banku:
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,80% lub na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,50%.
  • Dla nowych środków.
  • Dostępna tylko jedna lokata – należy wybrać okres.
  • Do kwoty 1.000.000 zł.
  • Bez obowiązku posiadania konta osobistego.
  • 7 dni na opłacenie wniosku.
  • Zerwanie przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.
  • Konieczność wyrażenia zgód marketingowych i handlowych.

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania w Getin Banku na dzień 11.04.2019 r. Można założyć tylko jedną Lokatę na Nowe Środki w opcji na 3 lub na 12 miesięcy. Gdy wpłacone pieniądze nie spełnią warunku nowych środków, to zostaną założone dwie lokaty – jedna na oprocentowaniu promocyjnych dla kwoty odpowiadającej nowym środkom, druga na oprocentowanie standardowym 1,55%. Lokaty można założyć całkowicie online bez konieczności wizyty w Getin Banku i posiadania konta osobistego. Lokaty na Nowe Środki odnawiają się na oprocentowaniu równym stopie referencyjnej minus 0,25%. Więcej informacji o nowej lokacie Getin Banku można znaleźć tutaj:

Lokata na Nowe Środki na 2,80% czyli powrót do "normalności"


Dotychczasowi klienci aby otrzymać wysokie oprocentowanie muszą posiadać konto osobiste. Można wtedy założyć 3-miesięczną Lokatę Mobilną z oprocentowaniem 4% do kwoty 20.000 zł. Pozostałe lokaty dają już stawkę mniejszą niż 2%. Ale nadal można także wpłacić nowe środki na Konto Oszczędnościowe i cieszyć się stawką 3,40% na 4 miesiące do kwoty 400.000 zł. Ta promocja trwa jeszcze dłużej – do 19.05.2019 r. Nowi klienci otrzymują też 50 zł za otwarcie konta z polecenia. O szczegółach tej bardzo dobrej akcji Getin Banku więcej pisałem tutaj:

Lokatę na Nowe Środki


Regulamin promocji Lokata/e-Lokata na Nowe Środki VIII – 3 edycja.

Karta produktu Lokaty na Nowe Środki.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.