Promocje bankowe raport maj 2015

Promocje bankowe raport maj 2015

Witam. Jak co miesiąc publikuję raport z promocji bankowych czyli krótkie podsumowanie tego, co udało mi się otrzymać w ramach dostępnych promocji bankowych. Dopiero w zeszłym miesiącu mogłem pochwalić się pierwszym wpływem w tym roku z promocji bankowych. W maju moje wpływy okazały się o wiele okazalsze. O ile w kwietniu pisałem, że ruszyłem wreszcie z miejsca to w maju jestem już w pełnym biegu. Więc jak zwykle zapraszam do podsumowanie tego, z jakich promocji bankowych skorzystałem i z jakich jeszcze mogę skorzystać. Zapraszam szczególnie początkowych „wyjadaczy wisienek”.

W kwietniu odnotowałem tylko jeden dodatkowy wpływ dzięki promocji Konta 360° na Grouponie w wysokości 50 zł. W maju otrzymałem kolejne 50 zł z wyżej wymienionej promocji oraz dodatkowo 55 zł za założenie Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Polbanku. Powinienem jeszcze otrzymać kolejne 10 zł za założenie Lokaty Mobilnej ale póki co ta kwota nie wpłynęła. Dodatkowo otrzymałem jeszcze 50 zł w postacie bonu Sodexo za przejście do NJU Mobile. Akurat nie pisałem o tej promocji na swojej stronie (nie jestem w stanie pisać o wszystkim) ale bon doliczam do moich wpływów. Co prawda NJU Mobile zachowało się dziwnie – bon jest ważny do końca czerwca, ale zdążę wydać. Więc za maj otrzymałem aż 155 zł w postaci dodatkowych wpływów. Od początku roku jest to już 205 zł + 675 zł za poprzedni rok. W sumie daje to łącznie 880 zł – suma nie do pogardzenia chyba przez nikogo. A łącznie z narzeczoną, która korzysta z prawie identycznych promocji to od poprzedniego roku łącznie 1.750 zł.

Powinienem otrzymać jeszcze kupon do Empiku za założenia Konta Godnego Polecenia w BZ WBK ale chyba wpadł mi do folderu Spam i to przegapiłem. Póki co nie dopisuję go do moich wpływów – napiszę do banku i mam nadzieje, że otrzymam go jeszcze raz. A jak nie to trudno. Czerwiec będzie dla mnie nie gorszy niż maj – otrzymam trzeci wpływ na Konto 360º, zwrot za doładowania telefonu z promocji Zewsząd dostępne 150 zł oraz premię za założenie Lokaty w Toyota Banku. Będzie to odpowiednio 50 zł, 50 zł oraz 60 zł.

Czyli przez kolejne dwa miesiące otrzymam po około 150 zł w sumie za darmo. Otrzymam to za zakupy, które i tak bym robił, doładowania telefonu, na które znalazłem bez problemu chętnych oraz za założenie najlepszej lokaty. A to nie koniec dodatkowych wpływów. Zdecydowałem, że w czerwcu złożę wniosek o Kartę Kredytową z Tabletem od Citibanku. Więc do ogólnych wpływów będę mógł doliczyć Tablet o wartości 250 – 300 zł. A do końca roku zostało jeszcze 7 miesięcy więc jeszcze niejedna dobra promocja może się pojawić.

Z promocji korzystam niejako przy okazji. Wcale nie wydaję 5.000 zł miesięcznie ani nie napinam się w żaden inny sposób. Po prostu korzystam z okazji, które się pojawiają. Mam też odłożone kilka groszy (w końcu prowadzę bloga o bezpiecznym oszczędzaniu) więc jak się pojawia jakaś lokata z premią to chętnie korzystam. Miesięcznie otrzymuje średnio około 50 zł – kwota ta nie robi wrażenia ale rocznie daje to 600 zł – a to już kwota nie do pogardzenia. Jeżeli z promocji korzystamy razem z żoną, narzeczoną, sympatią lub kimś innym bliskim wpływy można pomnożyć razy 2. Uważam, że przy realnej średniej pensji na poziomie 1.800 – 2.000 zł dodatkowy wpływ w wysokości 100 zł robi różnicę. Ja po prostu podnoszę te pieniądze, które leżą w banku 🙂


Oto lista dostępnych na dzisiaj promocji bankowych:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.