Promocje bankowe raport kwiecień 2015

Promocje bankowe raport kwiecień 2015

Witam w kolejnym podsumowaniu moich sukcesów w korzystaniu z dostępnych promocji bankowych. Kwiecień stał się pierwszym miesiącem w obecnym roku, w którym odnotowałem dodatkowy wpływ za udział w promocji bankowej. Można powiedzieć, że wreszcie ruszyłem z miejsca. A kolejne miesiące mogą być (i będą) jeszcze dla mnie lepsze. Zapraszam na małe podsumowanie tego, z jakich promocji bankowych skorzystałem i z jakich jeszcze zamierzam skorzystać. Zapraszam do przejrzenia raportu o promocjach bankowych za kwiecień 2015.

Przez kolejne kilka miesięcy nie mogłem się pochwalić żadnymi dodatkowymi wpływami. Ale dzięki bardzo dobrej promocji Konta 360° na Grouponie w kwietniu zanotowałem pierwszy bonus w postaci 50 zł. Niewiele jak na 4 miesiące w roku, ale z drugiej strony nawet 50 zł bardzo cieszy. A kolejne miesiące mogą być tylko lepsze. W maju liczę na kolejny wpływ w wysokości 50 zł od Banku Millennium oraz na wpływ w wysokości 65 zł z tytuły założenia Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Polbanku. Będzie to już konkretna kwota – 115 zł. W sumie w ramach promocji otrzymałem w tym roku wspomniane 50 zł +  675 zł w poprzednim roku.

W kolejnych miesiącach liczę też na wpływy z promocji Lokaty w Toyota Banku (60 zł) oraz wpływy za otwarcie Konta Godnego Polecenia w BZ WBK (łącznie 270 zł). Czyli w tym roku mogę liczyć już na 595 zł w postaci dodatkowych premii. A na początku miesiąca perspektywy były bardzo blade. Do wyrównania kwoty z poprzedniego roku już bardzo niedaleko. A całkiem poważnie myślę także o Karcie Kredytowej z Tabletem od Citibanku więc suma wpływów z promocji bankowych może być jeszcze okazalsza. Pierwsze 50 zł wygląda słabo ale już łączna kwota robi wrażenie i jest dla mnie satysfakcjonująca.

Kwota ta cieszy tym bardziej, że mój udział własny (koszty) są lub będą szczątkowe – raptem kilkanaście złotych. Opłaciło się zamknięcie nieużywanego konta osobistego w BZ WBK oraz Raiffeisen Polbanku. Dzięki temu mogłem skorzystać z obecnych promocji. Zdecydowanych, jak też jeszcze niezdecydowanych zachęcam do pójścia moją drogą i do skorzystania z tego, co proponują banki. Pieniądze leżą w tych bankach – należy się tylko do nich udać.

Oto lista dostępnych na dzisiaj promocji bankowych:

Tym razem nie piszę o zamykaniu kont osobistych ponieważ żadnych nie zamykałem. Za to otworzyłem 3 nowe. Póki co zbieram się do zamknięcia konta osobistego w mBanku. Ale to jeszcze nie teraz…

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.