Promocje bankowe raport wrzesień 2015

Promocje bankowe raport wrzesień

Witam. Jak zwykle pod koniec miesiąca publikuję na swoim blogu mój raport z promocji bankowych. Raport zawiera informacje, z jakich promocji bankowych skorzystałem i jakie kwoty wpłynęły z tego tytułu na moje konto (a raczej konta). Od dłuższego czasu właściwie co miesiąc mogę się pochwalić otrzymanymi premiami. Nie inaczej jest też we wrześniu. Wszystkich zainteresowanych tym, jak łatwo dorobić kilkadziesiąt a czasami i kilkaset złotych zapraszam na mój raport z promocji bankowych za wrzesień 2015. Pokazuję jak nie płacić bankom – a wręcz odwrotnie – jak na nich zarabiać.

Sierpień zakończył się dla mnie rekordowym zyskiem. Otrzymałem wtedy 50 zł od BZ WBK oraz Tablet Samsung z Citibanku (i mniejszą premię na konto w Raiffeisenie). Rekordową kwotę 366,50 trudno będzie mi kiedykolwiek przeskoczyć. W sierpniu otrzymałem pierwsze 50 zł od Eurobanku w ramach promocji Konta Avctive z promocji na Grouponie oraz trochę zaległe 100 zł w na karcie pre-paid za założenia Konta Godnego Polecenia w BZ WBK. Razem więc moje zyski powiększyły się o 150 zł. To też bardzo dobry i satysfakcjonujący mnie wynik.

Jak zwykle podsumowuje wszystkie kwoty w rozbiciu na to, ile zarobiłem sam zarobiłem od początku roku, ile od początku istnienia bloga (marzec/kwiecień 2014) oraz ile zarobiłem w sumie z moją drugą połówką (ponieważ większość z was ma żony/narzeczone/rodziny które tak samo mogą korzystać z promocji i podwajać zyski).

Moje premie z promocji bankowych:

  • Łącznie od początku roku – 1011.50 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 1686,50 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 2986,50 zł.

Wyznaczony cel 1.000 zł premii w ciągu roku został już przeze mnie zrealizowany. Wychodzi średnia po około 100 zł miesięcznie. A do końca roku otrzymam jeszcze 3 razy po 50 zł w ramach założonego Konta Avctive z promocji na Grouponie. Czyli mogę liczyć na dodatkowe 150 zł + ewentualna promocje, które do końca roku się pojawiają i z których będę mógł skorzystać.

Jeżeli by policzyć koszty, które poniosłem aby otrzymać tak dużą kwotę to licznik zatrzymałby się na kwocie około 50 zł. Wszystkie warunki spełniam niejako przy okazji i w prosty sposób otrzymuję około 100 zł miesięcznie. Pamiętam też, aby po skończonych promocjach wysłać wypowiedzenia do banków, z usług których już nie będę korzystał. Tak zrobiłem w zeszłym miesiącu – konto zamknąłem w Banku Smart, w Toyota Banku (choć tutaj nie mam potwierdzenia) oraz zamknąłem kartę w Citibanku. Dzięki temu po jakimś czasie będę znowu nowym klientem w tych bankach. Zamknięcia karty w Citibanku trochę żałuję, ponieważ pojawił się bardzo dobry program poleceń, ale z drugiej strony nie miałbym już za bardzo komu polecić tą kartę. Poczekam, aż po pewnym czasie będę traktowany jako nowy klient.


Na koniec słów kilka o dostępnych obecnie promocjach bankowych. Po lekkim uspokojeniu w zeszłych miesiącach znowu nastąpił ich wysyp. Powróciła bardzo dobra promocja Jesteś Gotowy na 1000 zł w Credit Agricole, pojawiła się nowa, łatwiejsza promocja Konta 360º z premią 150 zł w Banku Millennium, program poleceń z premią 2 razy po 400 zł za Kartę Kredytową w Citibanku, promocja Kontoaktywatora z Banku BGŻ BNP Paribas z oprocentowaniem 4% oraz darmowym limitem oraz powróciła promocja Super Duet czyli 140 zł za dwie lokaty w Toyota Banku. W Getin Banku można założyć także dwa konta osobiste: Getin Up Free dla studentów oraz Getin Up z premią do 700 zł za zakupy na stacjach Orlen. Jak widać jest tego sporo, z większości promocji nie mogę skorzystać a bardzo dobrą promocję Credit Agricole zostawię sobie na później. Niżej przedstawiam spis wszystkich aktualnych obecnie promocji bankowych. O szczegółach można poczytać po kliknięciu w daną promocję.


Aktualne na dziś promocje bankowe:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.