Mam Inteligo czyli 100 zł nagrody za założenie konta w Inteligo

mam inteligo nagroda

W Inteligo od ponad miesiąca dostępna jest IX edycja programu „Mam Inteligo”. W ramach programu „Mam Inteligo” można zyskać 100 zł premii za założenie konta w Inteligo z polecenia. Osoba polecająca za skuteczne polecenie nowego klienta otrzymuje 50 zł. Program skierowany jest do nowych klientów, którzy od 08.07.2012 r. nie posiadali w Inteligo konta, przy czym osobami polecającymi muszą być obecni klienci Inteligo.

IX edycja programu „Mam Inteligo” podzielona jest na 3 etapy:

  • I etap trwał od 08.07 do 06.08.2015 r.
  • II etap trwa od 07.08 do 05.09.2015 r.
  • III etap trwa od 06.09  do 05.10.2015 r.

Aby wziąć udział w programie „Mam Inteligo” należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego z podaniem kodu polecającego w czasie trwania jednego z etapów programu. Najlepiej poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny. Jeżeli nie mamy w gronie najbliższych takiej osoby to można napisać do mnie (prosteoszczedzanie@gmail.com) to podam taki kod od zaprzyjaźnionego blogera. Po założeniu konta będziemy mogli sami zarejestrować się w programie ” Mam Inteligo” i zarabiać dodatkowe pieniądze na poleconych kontach. Należy pamiętać aby wyrazić zgodę na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych.

program mam inteligo nagrody 100 zł

Aby otrzymać 100 zł za założenie konta osobistego w Inteligo należy:

  • W ciągu 30 dni od otwarcia konta wykonać za pomocą karty debetowej co najmniej jedną transakcję bezgotówkową o łącznej wartości co najmniej 200 zł.
  • W ciągu 30 dni od otwarcia konta wykonać co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO powiązanej z kontem o łącznej wartości co najmniej 10 zł w punktach usługowo-handlowych (np. w Biedronce).

Obie transakcje powinny być wykonane w sklepach – wyłączone są transakcje internetowe. W ramach programu „Mam Inteligo” można otworzyć także konto firmowe. Wtedy zamiast transakcji IKO należy wykonać co najmniej jeden przelew do ZUS. Po spełnieniu tych dwóch niewygórowanych warunków nagroda w wysokości 100 zł wpłynie na nasze konto w ciągu 75 dni od ostatniego dnia etapu programu, w którym przystąpiliśmy do promocji. Także w ciągu 75 dni wpłynie nagroda w wysokości 50 zł dla osoby polecającej. Obie nagrody wpłyną w pełnej wysokości – jeżeli zaistnieje konieczność pobrania podatku to wartość nagród zostanie odpowiednio zwiększona. Dodatkowo 3 osoby z największą ilością poleceń mogą otrzymać nagrodę w wysokości odpowiednio 1.000 zł, 600 zł i 300 zł.

Prowadzenie konta osobistego w Inteligo jest bezpłatne. Darmowe są wszystkie przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów PKO BP oraz BZ WBK (pozostałe bankomaty kosztują 5 zł za każdą wypłatę). Obsługa karty debetowej to koszt w wysokości 4 zł miesięcznie ale opłata ta nie zostanie pobrana po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 100 zł. Podsumowując program „Mam Inteligo” to bardzo dobry program poleceń. Same konto osobiste po wydaniu 100 zł jest bezpłatne. Z programu skorzystam pod koniec 3 etapu lub przy okazji kolejnej edycji ponieważ póki co będę się koncentrował na Koncie Active z Groupona. Ale wszystkich zainteresowanych kontem osobistym z nagrodą 100 zł w programie „Mam Inteligo” zapraszam tutaj:

program mam inteligo nagrody


O ofercie depozytowej Inteligo nie wspominam – oprocentowanie lokat i konta oszczędnościowego jest trochę wyższe niż w banku matce (PKO BP) ale też nie przekracza 2%.


Aktualne podobne promocje bankowe:

2 Komentarze

  1. Bardzo zachęcająca promocja:) Ja własnie szukam idealnego konta internetowego i staram się stosować do tego co radziła Ewa Wydaje mi się, że to konto spełnia większość warunków i do tego ma ciekawy dodatek w postaci 100 złotych. Mało który bank robi takie prezenty swoim klientom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.