Promocja Super Duet czyli dwie dobre Lokaty w Toyota Banku oraz dodatkowe 140 zł premii

premia promocja super duet powraca warunki

Pojawiła się nowa Promocja Super Duet edycja 3 czyli kolejna już edycja bardzo dobrej promocji, w której za założenie Konta Jedynego i dwóch dobrze oprocentowanych lokat można otrzymać aż 140 zł dodatkowej premii. Warunki są praktycznie takie same jak poprzednio. Należy założyć Konto Jedyne w Toyota Banku, następnie Lokatę Plan Depozytowy na 80 dni z oprocentowaniem 2,75% oraz Lokatę Depozyt Plus (z oprocentowaniem 2,35% dla 6-miesięcznego okresu) . Warunek otrzymania premii to założenie wyżej wymienionych produktów i utrzymanie Lokaty Depozyt Plus przez co najmniej 3 miesiące. Gwarantowana premia będzie wypłacona tym razem do 31.03.2016 r.

Promocja Super Duet 3 edycja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów Toyota Banku, którzy nie posiadali do tej pory Konta Jedynego, Lokaty Plany Depozytowy na 80 dni ani Lokaty Depozyt Plus. Należy pamiętać, że aby przystąpić do Promocji Super Duet należy otworzyć Konto Jedyne, którego obsługa kosztuje 2,49 zł. Tej opłaty można uniknąć wykonując transakcje kartą wydaną do Konta Jedynego na kwotę co najmniej 400 zł. Albo można się pogodzić z tą opłatą – pomniejszy to otrzymaną premię tylko o niecałe 15 zł w ciągu pół roku.

Aby wziąć udział w Promocji Super Duet 3 edycja i otrzymać 140 zł premii należy najpóźniej do 30.09.2015 r. zarejestrować się na poniższej stronie:

<<<Promocja Super Duet 3 edycja z premią 140 zł>>>

promocja super duet powraca

Następnie:

  • Na podany adres e-mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
  • Po kliknięciu w otrzymany link zostaniemy przekierowani na stronę Toyota Banku, gdzie należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Jedynego.
  • Należy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych o ofercie Toyota Banku za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS, oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego Toyota Banku.
  • W ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia wniosku Toyota Bank skontaktuje się z nami na podany we wniosku numer telefonu aby potwierdzić przyjęcie wniosku i umówić wizytę kuriera. Kurier zostanie wysłany w ciągu kolejnych 3 dni roboczych.

Po założeniu Konta Jedynego należy:

  • W ciągu 14 dni od momentu aktywacji Konta Jedynego przez System Bankowości Elektronicznej otworzyć minimum jedną Lokatę Plan Depozytowy na 80 dni, nie później jednak niż do 29.10.2015 r.
  • W ciągu 30 dni od daty założenia Lokaty Plan Depozytowy na 80 dni przez System Bankowości Internetowej należy założyć dodatkowo Lokatę Depozyt Plus, nie później jednak niż do 28.11.2015 r.
  • Utrzymać na Lokacie Plan Depozytowy saldo w wysokości minimum 3.000 zł przez cały okres trwania lokaty.
  • Utrzymać na Lokacie Depozyt Plus saldo w wysokości minimum 5.000 zł przez co najmniej 3 miesiące.
  • Utrzymać Konto Jedyne do dnia wypłaty premii, tj. do dnia 31.03.2016 r.

O spełnieniu warunków promocji oraz prawie do otrzymania premii Agora S.A. (partner promocji) poinformuje nas w wiadomości e-mail do dnia 08.03.2016 r. Na uzupełnienie swoich danych będzie 10 dni – termin upłynie 18.03.2016 r. Premia w wysokości 140 zł zostanie wypłacona na otwarte Konto Jedyne do 31.03.2016 r. Wpłynie ona w całej wysokości – nie będzie pobierany podatek dochodowy.

Podsumowując Promocja Super Duet 3 edycja to świetna okazja aby dorobić za pół darmo 140 zł premii. Minusy to: stosunkowo wysoka kwota, jaką trzeba ulokować, długi okres akcji oraz płatne konto. Ale wysokość gwarantowanej premii skutecznie niweluje te minusy. Jeżeli ma ktoś wolne 8.000 zł, które może zamrozić na pół roku to nie powinien się długo zastanawiać. Niestety ja korzystałem z jednej z wcześniejszych promocji więc jestem wykluczony. Wszystkich zainteresowanych Promocją Super Duet 3 edycja z premią 140 zł zapraszam tutaj:

promocja super duet powraca warunki


Aktualne podobne promocje bankowe:

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.