2 x po 400 zł za polecenie Karty Kredytowej Citibank

polecenie Karty Kredytowej premia citibank bp

Citibank ciągle aktywnie walczy o nowych klientów, a raczej o nowych posiadaczy swoich Kart Kredytowych. Obecnie nowi klienci mogą wnioskować o darmową Kartę Kredytową Simplicity, Kartę Kredytową z jednym z trzech gadżetów lub Kartę Kredytową z wideorejestratorem oraz 200 zł zwrotem za paliwo. Od pewnego czasu Citibank wprowadził także program poleceń. W ramach promocji „Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank i odbierzcie po 400 zł” osoba polecająca jak i polecona może otrzymać po 400 zł. Warunki są łatwe do spełnienia a sama promocja jest ważna do 31.12.2015 r.

Osobą polecającą może być osoba, która posiada już w Citibanku przynajmniej jedną główną Kartę Kredytową. Aby przystąpić do promocji oraz polecić Kartę Kredytową Citibank należy wypełnić formularz kontaktowy na poniższej stronie:

polecenie Karty Kredytowej citibank

Osoba polecana musi być nowym klientem Citibanku, który nie posiada i nie posiadał od 01.12.2013 r. żadnej głównej Karty Kredytowej. Jak zwykle do poleconej osoby zadzwoni pracownik Citibanku w celu potwierdzenia danych oraz złożenia wniosku o wydanie Karty Kredytowej Citibanku. Osoba polecona musi w trakcie rozmowy z konsultantem powołać się na polecenie oraz podać danej polecającej osoby. W momencie wnioskowania o Kartę Kredytową musi także upoważnić Citibank do przekazania polecającemu informacji objętych tajemnicą bankową dotyczących spełnienia przez poleconego warunków promocji.

Osoba polecająca otrzyma premię w wysokości 400 zł w ciągu 30 dni od daty aktywowania przez poleconą osobę Karty Kredytowej. Premia ta wpłynie w całej wysokości – Citibank powiększa nagrodę o kwotę należnego podatku. Można polecić Kartę Kredytową Citibank dowolnej ilości osób ale premia za polecenia zostanie przyznana tylko jeden raz.

Osoba polecona może otrzymać premię po 100 zł w ciągu 4 kolejnych miesięcy, jeżeli wykona w każdym miesiącu transakcje bezgotówkowe na kwotę łączną co najmniej 100 zł. Transakcje te należy wykonywać od następnego miesiąca po wydaniu Karty Kredytowej. Premia będzie wpływała na konto Karty Kredytowej do końca następnego miesiąca, w którym zostały spełnione warunki wykonania transakcji bezgotówkowych. Premia ta jest wolna od podatku dochodowego więc będzie także wpływać w pełnej wysokości.

W ramach promocji „Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank i odbierzcie po 400 zł” osoba polecona może zawnioskować o następujące Karty Kredytowe:

polecenie Karty Kredytowej citibank premium

polecenie Karty Kredytowej citibank Worldcardpremium

polecenie Karty Kredytowej citibank simpliciti

polecenie Karty Kredytowej citibank bp


Najkorzystniej polecić jest Kartę Kredytową Simplicity. Niestety nie można polecić Karty Kredytowej z Gadżetem ani wideorejestratorem. Dla nowych klientów Citibanku najkorzystniejsze jest zawnioskowanie właśnie o Kartę Kredytową z wideorejestratorem i 200 zł zwrotem za paliwo a później polecenie następnej osobie Karty Kredytowej Simplicity (lub innej z wyżej wymienionych). Promocja jest bardzo dobra i zyskowna i aż trochę żałuję, że już zrezygnowałem z Karty Kredytowej z Citibanku. Choć z drugiej strony skoro Citibank wymyśla coraz to lepsze promocje to chętnie poczekam 2-3 lata aż znowu będę nowym klientem. Widać, że warto.

10 Komentarze

  1. Mogę polecić komuś kartę + dać prezent – paczkę książek dla dzieci. Oferta dla osób, które chciałyby skorzystać z oferty Citibanku – karta Citi Simplicity w promocji poleceń z bonusem 400 zł. Po przyznaniu karty przez bank i jej aktywacji – osobie poleconej przysłany zostanie zestaw 10 książek dziecięcych gratis. Książki będzie można wybrać wśród kilkudziesięciu różnych tytułów, m.in. wydawnictwa LektorKlett. Kto jeszcze nie skorzystał z oferty Citibanku i zastanawia się nad bezpłatną karta kredytową z 400 złotowym bonusem – może jeszcze otrzymać paczkę książek dla dzieci. Chęć bycia poleconym z dodatkowym bonusem książkowym proszę kierować na mail: maminos@gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.