Promocje bankowe – raport grudzień 2016 + podsumowanie roku

Promocje bankowe - raport grudzień 2016

Witam. Jak zwykle pod koniec roku publikuję raport promocje bankowe, czyli podsumowanie moich skromnych sukcesów związanych z promocjami bankowymi. Pokazuję ile, za co i w jaki sposób udało mi się dorobić dzięki uprzejmości naszych banków. Dzisiaj oprócz opisu poprzedniego miesiąca robię podsumowanie całego 2016 roku. Wszystkich zainteresowanych zarabianiem ponad 100 zł miesięcznie zapraszam do przejrzenia raportu.

Jak już pisałem wcześniej wrzesień i październik, a także listopad były pod względem dodatkowych wpływów miesiącami bardzo dobrymi zarówno dla mnie, jak i dla mojej narzeczonej. Przez te 3 miesiące zagarnęliśmy bankom prawie 1.000 zł. Grudzień z pewnych względów wygląda blado. Właściwie jedyne nasze wpływy to 2 x 15 zł od T-Mobile Usługi Bankowe. Czyli niestety dopisujemy tylko 30 zł do ogólnego zestawienia. Powinien być jeszcze spory wpływ (240 zł) od mBanku ale niestety do dzisiaj się nie pojawił. Pewnie tak jak 2 miesiące temu pojawi się dopiero w nowy roku. A jak nie to reklamacja, bo warunki na pewno zostały spełnione.

Moje premie z promocji bankowych:

 • Łącznie od początku roku – 1.301,07 zł.
 • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 3.187,67 zł.
 • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 6.004,27 zł.

I tutaj duży sukces. Oboje przekroczyliśmy magiczną kwotę 6.000 zł. Za taką kwotę można pojechać we dwójkę na bardzo dobre wakacje, lub dwa razy na dobre wakacje, kupić używany samochód, kupić dobre rowery i jeszcze wiele innych rzeczy. Średnia wychodzi ponad 100 zł na głowę miesięcznie. Przyszły rok pewnie będzie już o wiele skromniejszy. Jedyny pewny wpływ to 100 zł od ING Banku Śląskiego, ponieważ 100 zł od Credit Agricole za zamknięcie konta sobie odpuściłem. Trzeba to zrobić przez dyspozycję z innego banku, nie wiadomo czy wyjdzie. Wolę w następnym roku otworzyć np. konto w BZ WBK jak już minie dla mnie okres karencji.

A oto spis promocji z których skorzystaliśmy w 2016 roku:

 1. Comperia Bonus 5 czyli 55 zł za konto w Alior Banku.
 2. iKontoaktywator na Grouponie – premia 50 zł i 100 zł.
 3. Konto w Inteligo z premią 100 zł w programie Mam Inteligo + 50 zł za polecenie.
 4. T-Mobile Usługi Bankowe – 5% cashback lub 15 zł zwrotu za zakupy.
 5. Konto osobiste w Orange Finanse w promocji 25 zł mniej za fakturę.
 6. Programu Poleceń w Citibanku – 300 zł i Tablet Lenovo.
 7. Konta dla kinomaniaków w Banku BPH.
 8. Konto osobiste w Credit Agricole w promocji 250 zł za przeniesienie oraz 100 zł za zamknięcie.
 9. Zyskuj z eKontem czyli 500 zł za eKonto w mBanku.
 10. Polecona karta kredytowa z premią 300 zł w T-Mobile Usługi Bankowe.

Trochę się tego zebrało. Jak zwykle początek roku był niemrawy a później się rozkręciło. Ubolewam, że z większości promocji bankowym będę pewnie wyłączony, ale zawsze się co ciekawego trafi. Póki co moim (naszym) jedynym sponsorem będzie ING Banku Śląski, który wypłaci mi 100 zł oraz T-Mobile Usługi Bankowe dzięki któremu można liczyć na regularne wpływy. W końcu musimy zmienić konto na Premium aby otrzymywać o 20 zł miesięcznie więcej. W każdym razie jeżeli w przyszłym roku otrzymamy łącznie 1.000 zł to i tak będzie to bardzo dobry wynik. Standardowo poniżej przedstawiam odnośnik do spis aktualnych promocji bankowych.


NAJLEPSZE PROMOCJE BANKOWE

Promocje bankowe raport listopad 2016

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.