25 zł mniej za fakturę Orange czyli do 150 zł od Orange Finanse

25 zł mniej za fakturę Orange

Bardzo dawno nie pisałem już o promocji konta osobistego w Orange Finanse. A tak się składa, że od ponad dwóch tygodni trwa kolejna edycja programu „25 zł mniej za fakturę Orange” dzięki której można otrzymać aż do 150 zł premii w ciągu 6 miesięcy. Warunki są bardzo proste do spełnienia – wystarczy zasilić konto osobiste kwotą nie mniejszą niż 1.000 zł oraz opłacić z konta osobistego fakturę na rzecz Orange Polska S.A. Co ważne może to być nawet część opłaty i nie musi być ona nawet wystawiona na nasze nazwisko. Promocja trwa do 16.03.2016 r.

Aby przystąpić do promocji „25 zł mnie za fakturę Orange” należy:

 • Złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w Orange Finanse.
 • Wyrazić zgodę na przystąpienie do promocji.

<<<Strona promocji „25 zł mniej za fakturę Orange”>>>

25 zł mniej za fakturę Orange

Aby otrzymać premię 25 zł w promocji „25 zł mniejza fakturę Orange” należy:

 • Opłacić z konta osobistego fakturę na rzecz Orange Polska S.A.
 • Zasilić konto osobiste co najmniej jednym wpływem spoza Orange Finanse na kwotę nie mniejszą niż 1.000 zł (wpływy nie sumują się).

promocji w Orange Finanse mogą skorzystać tylko nowi klienci, którzy od 02.10.2014 r. nie byli posiadaczami dowolnego rachunku w Orange Finanse. Premia w wysokości 25 zł będzie przyznawana przez pierwsze 6 pełnych miesięcy kalendarzowych licząc od daty otwarcia konta osobistego. Łącznie w ciągu 6 miesięcy można otrzymać 150 zł premii. Będzie ona przekazywana na otwarte konto osobistego do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym warunki promocji zostały spełnione.

Otwierając konto osobistego w Orange Finanse z premią 25 zł za opłacanie faktury Orange można także skorzystać z dwóch innych promocji. Można otworzyć również konto osobiste z oprocentowaniem 3,50% do 10.000 zł przez pierwsze 3 miesiące. Powyżej tej kwoty oprocentowanie mieści się w przedziale 0,50% – 1%. Można też skorzystać z promocji limitu kredytowego do 4.000 zł z oprocentowaniem 0% przez pierwsze 3 miesiące. Standardowe oprocentowanie to 9.99%. Od udzielonego limitu pobierana jest prowizja w wysokości 1,80%, minimum 55 zł. Można także przenieść numer do Orange i otrzymać dodatkowe 150 zł.

Konto osobiste w Orange Finanse:

 • 0 zł za prowadzenie konta.
 • 0 zł za wszystkie przelewy przez internet.
 • 0 zł za kartę debetową i NFC.
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBank, Euronet oraz CashLine.
 • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (po 3 miesiącach 5 zł w przypadku niewykonania 5 transakcji bezgotówkowych, brak jest opłaty gdy nie wykonujemy wypłat w bankomatach).

Podsumowując – promocja jest bardzo dobra. Od ponad pół roku jest klientem NJU Mobile, którego właścicielem jest Orange. Klienci korzystających z poprzednich edycji promocji potwierdzają, że może być to faktura NJU. Więc grzechem byłoby nie skorzystać. W sumie bardzo niewiele trzeba robić – jeden wpływ i przelew za fakturę a w zamian otrzymam 150 zł. Nawet nie trzeba używać karty debetowej. Tak naprawdę z mojej faktury skorzysta kilka osób 🙂

25 zł mniej za fakturę Orange 150 zł od Orange Finanse


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia uaktualnianego na bieżącą zestawienia najlepsze promocje bankowe.

5 Komentarze

 1. Czy stwierdzenie „Co ważne może to być nawet część opłaty…”, oznacza, że tam można wykonać płatność na 25zł a pozostała część z innego konta?

 2. Ciekawa oferta Orange. Myślę, że wiele osób mogłoby skorzystać z takiej promocji. Na pewno fakt, że konto jest darmowe jeśli wykonamy przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu miesiąca jest bardzo atrakcyjną ofertą, ponieważ w codziennym życiu niejednokrotnie korzystamy z karty płacąc na przykład w sklepie dlatego nie jest to trudny warunek do spełnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.