900 zł na ZUS z mBiznes Start lub mBiznes Komfort w mBanku

900 zł na ZUS mbank mbiznes premia 900 zł

W mBanku od ponad tygodnia można założyć konto firmowe w bardzo dobrej, zyskownej promocji. W ramach akcji „900 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort i aktywne korzystanie z mKsięgowości” można otrzymać 900 zł premii w ciągu 12 miesięcy. Aż 600 zł można otrzymać za opłacanie składek ZUS a 300 zł za korzystanie z usług księgowych mKsięgowość. Warunki do uzyskania premii są bardzo łatwe do spełnienia a do promocji można przystąpić do 31.03.2016 r. Promocja została przedłużona do 30.04.2016 r. Warunki bez zmian.

Z promocji „900 zł na ZUS  z mBiznes konto Start lub Komfort i aktywne korzystanie z mKsięgowości” mogą skorzystać osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe oraz spółdzielnie. Z promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek rachunek bieżący w mBanku oraz usługę księgową w Cyber Productivity S.A., dla danego numeru NIP do dnia 28.01.2016 r.

Aby wziąć udział w promocji „900 zł na ZUS  z mBiznes konto Start lub Komfort i aktywne korzystanie z mKsięgowości” należy otworzyć jedno z dwoch kont:

 • mBiznes konto Start.
 • mBiznes konto Komfort.

<<<Strona promocji „900 zł na ZUS  z mBiznes konto Start lub Komfort i aktywne korzystanie z mKsięgowości”>>>

900 zł na ZUS mbank mbiznes

Po złożeniu wniosku o otwarcie mBiznes konta Start lub mBiznes konta Komfort umowę z mBankiem można zawrzeć elektronicznie, za pośrednictwem kuriera lub w jednej z placówek mBanku.

Aby otrzymać 600 zł należy:

 • W okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy należy dokonywać płatności składek ZUS na kwotę minimum 250 zł miesięcznie.
 • W okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy należy wykonywać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową miesięcznie kartą debetową wydaną do rachunku.

900 zł na ZUS mbank mbiznes premia 600 zł

O kartę debetową można zawnioskować po podpisaniu umowy o rachunek bieżący. Za spełnienie dwóch powyższych warunków mBank naliczy premię w wysokości 50 zł miesięcznie – maksymalnie 600 zł w ciągu 12 miesięcy. Premia będzie wypłacana do 30-tego dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Jak widać warunek ten jest bardzo łatwy do spełnienia.

Aby otrzymać 300 zł należy:

 • Zawrzeć umowę o świadczenie usług mKsięgowość Start lub mKsięgowość Komfort.
 • W okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o świadczenie usług mKsięgowość należy dokonać miesięcznie płatności z serwisu księgowego za co najmniej 3 zaksięgowane faktury kosztowe na minimum 10 zł wpisane w serwisie księgowym.

900 zł na ZUS mbank mbiznes premia 300 zł

Tak samo te warunki nie wydają się trudne do spełnienia. Za ich spełnienie będzie naliczana i wypłacana premia w wysokości 25 zł miesięcznie – maksymalnie 300 zł w ciągu 12 miesięcy. Podobnie jak poprzednio premia ta będzie wypłacana do 30-tego dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

W ramach promocji otrzymujemy mKsięgowość Start z usługą dodatkową Sprawdzenie księgowań za 0 zł przez okres 6 miesięcy lub mKsięgowość Komfort za 0 zł przez okres 6 miesięcy od daty zawarcia umowy o świadczenie usług z Cyber Productivity S.A. Po okresie promocyjnym usługa dodatkowa Sprawdzanie księgowań zostanie wyłączona dla Klienta z mKsięgowością Start. Cena usługi mKsięgowość Komfort po okresie promocyjnym będzie zgodna z obowiązującą Tabelą Opłat Cyber Productivity S.A.


mBiznes konto Start to:

 • 0 zł za prowadzenie konta przez 12 miesięcy.
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US..
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Euronet, BZ WBK, Planet Cash i wpłaty gotówki w 950 wpłatomatach mBanku, Euronet i Cash Line.
 • 0 zł za 5 pierwszych przelewów internetowych w pierwszym miesiącu (opłata za przelew poza pakietem wynosi 1,50 zł).

W kolejnych miesiącach pakiet 5 bezpłatnych przelewów dostępny jest pod warunkiem wykonania minimum jednego przelewu do ZUS w miesiącu poprzedzającym. Jeśli korzystamy z promocji to taki przelew zostanie wykonany, czyli co miesiąc będzie dostępny pakiet 5 bezpłatnych przelewów. Opłata za kartę (nawet jeśli jest nieaktywna) wynosi  5 zł. Jeżeli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą wyniesie ponad 200 zł opłata nie jest pobierana. Po 12 miesiącach mBiznes konto Start zostanie przekształcone w mBiznes konto Komfort. Można je w każdej chwili zamknąć.

mBiznes konto Komfort to:

 • 0 zł za prowadzenie konta przez 12 miesięcy (później 25 zł miesięcznie).
 • 0 zł za obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US.
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Euronet, BZ WBK, Planet Cash i wpłaty gotówki w 950 wpłatomatach mBanku, Euronet i Cash Line.
 • pakiet 20 bezpłatnych przelewów internetowych w miesiącu (opłata za przelew poza pakietem wynosi 1,50 zł).

Podsumowując to akcja „900 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort i aktywne korzystanie z mKsięgowości” to bardzo dobra promocja. Otrzymane premię będą stanowić przychód, który będzie trzeba rozliczyć. Ale to dla klientów firmowych żadna nowinka. Po otrzymaniu premii można współpracę z mBankiem rozważyć na nowo – nie ma żadnych karencji. Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą powinien się nad tą promocją mocno zastanowić. Wszystkich zainteresowanych mBiznes kontem Start lub mBiznes kontem Komfort oraz nawet 900 zł premii zapraszam tutaj:

900 zł na ZUS mbank


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia uaktualnianego na bieżącą zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.