300 zł za założenie oraz 100 zł za polecenie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe

polecenie karty kredytowej promocja t-mobile warunki oferta

Do tej pory prym w polecaniu kart kredytowych wiódł Citibank. Ale to się kilka dni temu zmieniło dzięki bardzo dobrej promocji w T-Mobile Usługi Bankowe. Od kilku dni trwa promocja Poleć znajomemu kartę kredytową MasterCard w ramach której można otrzymać 300 zł za założenie oraz 100 zł za polecenie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe. Promocja związana z polecaniem kart kredytowych w T-Mobile Usługi Bankowe trwa aż do 31.08.2016 r.

W T-Mobile Usługi Bankowe można polecać także konta osobiste oraz pożyczki. Ale dzięki promocji Poleć znajomemu kartę kredytową MasterCard najbardziej opłaca się polecać kartę kredytową – zarówno dla osoby poleconej, jak i polecającej. Osobą polecającą może być osoba, która posiada aktywny dostęp do bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe. Osoba polecona nie może mieć nigdy wcześniej poleconego produktu w T-Mobile. Co nie oznacza, że musi być zupełnie nowym klientem T-Mobile Usługi Bankowe.

Aby polecić kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe i otrzymać 100 zł należy:

 • Zalogować się do bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe.
 • Wybrać zakładkę ”Narzędzia”, sekcja „Rekomendacje” i „Rejestrację”.
 • Zarejestrować się w programie i wysłać rekomendację.

Za polecenie karty kredytowej otrzymuje się 100 zł. Promocyjna stawka za polecenie obowiązuje do 3 poleconych kart, za każde kolejne skuteczne polecenie zostanie naliczone 60 zł. Premia zostanie wypłacona do 25-go dnia następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunku wypłaty premii za polecenie. Co więcej od wypłaconej premii należało będzie obliczyć i odprowadzić podatek – bank prześle na początku przyszłego roku PIT-8C. Aby otrzymać premią osoba polecona musi podpisać w ciągu 40 dni umowę oraz w ciągu 60 dni wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową.

Aby otrzymać 300 zł jako osoba polecona należy złożyć wniosek o kartę kredytową MasterCard z linku polecającego. Można skorzystać z poniższego linku lub poprosić rodzinę/znajomych z T-Mobile o taki link. Premia podzielona jest na 3 etapy po 100,10 zł wypłacane po spełnieniu pewnych określonych, stosunkowo łatwych warunków.

<<<300 zł za kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe>>>

polecenie karty kredytowej t-mobile warunki oferta

Wypłata pierwszej premii w wysokości 100,10 zł nastąpi gdy:

 • Umowa o kartę kredytową zostanie zawarta w ciągu 40 dni od złożenia wniosku z polecenia.
 • W ciągu 60 dni od daty podpisania umowy o kartę kredytową zostanie zaksięgowana co najmniej 1 transakcja.

Wypłata drugiej premii w wysokości 100,10 zł nastąpi gdy:

 • Zostaną spełnione oba powyższe warunki.
 • W miesiącu następnym po miesiącu spełnienia powyższych warunków zostaną zaksięgowane co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe.

Wypłata trzeciej premii w wysokości 100,10 zł nastąpi gdy:

 • Zostaną spełnione warunki podpisania umowy i 1 wykonania transakcji.
 • W drugim miesiącu po spełnieniu warunków podpisania umowy i wykonania 1 transakcji zostaną zaksięgowane co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe.

Naliczone premie będą wpływać do 25-go dnia miesiąca, następującego po miesiącu wykonania warunków otrzymania premii. Generalnie trzeba w ciągu 40 dni zawrzeć umowę o kartę kredytową, w ciągu 60 dni wykonać co najmniej 1 transakcję, a później w dwóch kolejnych miesiącach po pierwszej transakcji  wykonać po 3 transakcje bezgotówkowe. I za to wszystko otrzymamy ponad 300 zł premii. Dla osoby poleconej otrzymane premie są zwolnione z podatku dochodowego. Sam chętnie przyjmę polecenie karty kredytowej od narzeczone i odwrotnie. A do tego jeszcze obiecane niżej 2 bilety do kina 🙂

polecenie karty kredytowej t-mobile


Karta kredytowa w T-Mobile Usługi Bankowe:

 • Okres bezodsetkowy – 58 dni.
 • Brak opłaty za wydanie.
 • Brak opłat miesięcznych za użytkowanie do końca 2016 r. (od kolejnego roku karta bezpłatna po wykonaniu 4 transakcji bezgotówkowych, inaczej 5 zł).
 • Oprocentowanie 7,60% przez 14 miesięcy od daty podpisania umowy.
 • Limit kredytowy do 40.000 zł.
 • 2000 punktów na start w programie punkty za zakupy wymienne na bon o wartości 50 zł lub 2 bilety do kina.

300 zł i 100 zł za polecenie - karta kredytowa w T-Mobile Usługi Bankowe

6 Komentarze

 1. Podaję wszystkim pewny link polecający. Z mojego linka masz pewność wypłaty premii 300zł.

  Na razie mam tylko jedno polecenie z mojego linku więc jest duża szansa, że korzystając z mojego linku poniżej nie odrzucą wniosku o kartę ( przy polecaniu w ramach rodziny oraz z linku gdzie było dużo poleceń przeważnie odrzucają wniosek).

  http://rekomendacja.t-mobilebankowe.pl/rekomendacja/?partnerID=36&applicationID=84441_5150_PLN_1_X&userID=84441

 2. Skorzystałem z oferty, otrzymałem kartę i doopa, nie mogę sie zalogować do bankowości internetowej i aktywować karty. nie dostałem nawet nr klienta. Graja na zwłokę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.