Program poleceń Citibanku czyli 300 zł i Tablet Lenovo Tab2 A-7 30

program poleceń citibanku luty 2016

W Citibanku pojawiła się druga edycja promocji Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank. Obecnie w ramach programu poleceń Citbanku osoba polecająca otrzymuje 300 zł a osoba polecona Tablet Lenovo Tab2 A-7 30. To kolejna bardzo dobra promocja Citibanku choć warunki w porównaniu do poprzedniego programu poleceń Citibanku są minimalnie słabsze. Tym razem polecić kartę znajomemu lub rodzinie można do 18.05.2016 r.

Osobą polecającą musi być osobą, która posiada już w Citibanku przynajmniej jedną główną Kartę Kredytową. Aby przystąpić do promocji oraz polecić Kartę Kredytową Citibank należy wypełnić formularz kontaktowy na poniższej stronie:

Program poleceń Citibanku

Osoba polecana musi być nowym klientem Citibanku, który nie posiada i nie posiadał od 01.01.2014 r. żadnej głównej Karty Kredytowej. Jak zwykle do poleconej osoby zadzwoni pracownik Citibanku w celu potwierdzenia danych oraz złożenia wniosku o wydanie Karty Kredytowej Citibanku. Osoba polecona musi w momencie składania wniosku o kartę upoważnić Citibank do przekazania polecającemu informacji objętych tajemnicą bankową dotyczących spełnienia przez poleconego warunków promocji. Takie upoważnienie można dołączyć do wniosku w formie pisemnej lub po prostu w formie ustnej w trakcie rozmowy z pracownikiem Citibanku.

Osoba polecająca otrzyma premię w wysokości 300 zł w ciągu 30 dni od daty aktywowania przez poleconą osobę Karty Kredytowej Citibanku. Premia ta wpłynie w całej wysokości – Citibank powiększa nagrodę o kwotę należnego podatku, który odprowadzi do Urzędu Skarbowego. Można polecić Kartę Kredytową Citibank dowolnej ilości osób ale premia za polecenia zostanie przyznana tylko jeden raz.

Osoba polecona otrzyma Tablet Lenovo Tab2 A–7 30 o wartości 449 zł. Należy:

  • Zawrzeć Umowę o Kartę i i nie odstąpić od niej w ciągu 45 dni.
  • Wykonać transakcje bezgotówkowe wydaną Kartą na łączną kwotę co najmniej 1.000 zł nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana Karta.
  • Zalogować się co najmniej raz w systemie bankowości internetowej Citibank Online nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana Karta.

O spełnieniu warunków przyznania nagrody – Tablet Lenovo Tab2 A-7 30 – uczestnik programu poleceń Citibanku zostanie powiadomiony poprzez wiadomość systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Wiadomość zostanie wysłana w ciągu miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. Tablet zostanie wysłany za pośrednictwem kuriera na podany we wniosku adres o Kartę w przeciągu 30 dni od daty powiadomienia. Standardowo nie mam wpływu na kolor Tabletu, dodatkowo Citibank zapomniał napisać o gwarancji w regulaminie ale w takich przypadkach obowiązuje gwarancja producenta.

Program poleceń Citbanku dopuszcza polecenie wybranych Kart Kredytowych:

Program poleceń Citibanku

Program poleceń Citibanku

Program poleceń Citibanku

Program poleceń Citibanku

Ja oczywiście polecam zupełnie darmową Kartę Kredytową Simplicity. Jeżeli ktoś nie jest jeszcze posiadaczem Karty Kredytowej w Citibanku może założyć ją w jednej z dwóch bardzo dobrych promocji: Karty Kredytowej Simplicity z tabletem lub smartfonem w prezencie (taki sam tablet jak w programie poleceń) lub Karty Kredytowej Citibank-BP PAYBACK z wideorejestratorem. Później można polecić Kartę znajomemu, rodzinie czy po prostu żonie. Skoro Citibank rozdaje w ten sposób nagrody warte 300 zł – 400 zł to czemu nie korzystać.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia uaktualnianego na bieżącą zestawienia najlepsze promocje bankowe.

10 Komentarze

  1. Witam, chętnie komuś polecę kartę. Sam skorzystałem wcześniej z polecenia. Jestem zadowolony. Karta simple city jest zupełnie darmowa. Także jeśli ktoś chciałby skorzystać z mojego polecenia i po spełnieniu warunków promocji otrzymać tablet to proszę o kontakt mailowy:
    jeden-1987@o2.pl w razie pytań proszę pisać, chętnie odpowiem, pomogę
    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.