Darmowa Karta Kredytowa z Telefonem lub Tabletem w Citibanku

darmowa karta kredytowa z telefonem lub tabletem citibank promocja nowa edycja

W Citibanku z końcem 2015 roku skończyła się promocja Karty Kredytowej z Gadżetem. Jednocześnie od początku 2016 roku pojawiła się nowa akcja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz swój gadżet”. Ponownie można otrzymać telefon lub tablet za Kartę Kredytową w Citibanku. Do wyboru jest telefon Samsung Galaxy J1 lub Tablet Lenovo Tab 2 A7-30.  Co więcej tym razem można zawnioskować całkowicie darmową Kartę Kredytową Citi Simplicity*. Zmieniły się także warunki otrzymania nagrody. Obecna promocja ważna jest do  01.04.2016 r.

Jak zawsze akcja skierowana jest jedynie do nowych klientów, którzy od 01.01.2014 r. nie posiadali żadnej głównej Karty Kredytowej w Citibanku. Trzeba także spełnić określone wymagania co do zdolności kredytowej. O kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Akceptowane są też dochody z tytułu renty, emerytury oraz wynajmu mieszkania oraz inne dochody wymienione w regulaminie promocji.

Aby wziąć udział w promocji darmowej Karty Kredytowej z Telefonem lub Tabletem w Citibanku należy wypełnić formularz kontaktowy na specjalnej stronie:

<<<Darmowa Karta Kredytowa z Telefonem lub Tabletem w Citibanku>>>

darmowa karta kredytowa z telefonem lub tabletem citibank nowa edycja

Przy wypełnianiu formularza należy wybrać od razu nagrodę. Obie nagrody: Telefon Samsung Galaxy J1 oraz Tablet Lenovo Tab 2 A7-30 wyceniane są na 449 zł. Po wypełnieniu i przesłaniu formularza oddzwania pracownik Citibank i wtedy dopiero składa się faktyczny wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citibanku. Po wstępnej akceptacji wniosek wysyłany jest za pośrednictwem kuriera. Na spotkaniu z kurierem należy do podpisanego wniosku dołączyć kopię dowodu tożsamości oraz czytelny dokument dochodowy (np. wyciąg bankowy z ostatnich 3 miesięcy). Jak już wspomniałem w ramach obecnej można zawnioskować o całkowicie darmową (bez opłat miesięcznych i rocznych) Kartę Kredytową Citi Simplicity o której pisałem więcej tutaj.

Darmowa Karta Kredytowa z Telefonem lub Tabletem – warunki otrzymania nagrody:

  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych (oprócz przelewów z karty) na łączną kwotę minimum 3.000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od daty podpisania przez Citibank umowy o Kartę Kredytową. Pierwszym miesiącem jest miesiąc następny po dacie podpisania umowy.
  • Zalogowanie w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub do aplikacji mobilnej Citi Mobile w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez Citibank umowy o Kartę Kredytową.
  • W dniu przyznania nagrody posiadanie w Citibanku Karty Kredytowej.

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje w formie wiadomości e-mail w miesiącu następnym, następującym po miesiącu w którym wypełnimy wszystkie wymagania promocji. Nagroda zostanie przesłana przez kuriera w ciągu 30 dni od daty otrzymania wiadomości e-mail. Standardowo nie mamy (niestety) wpływu na kolor telefonu czy tabletu. Telefon Samsung Galaxy J1 podlega 24-miesięcznej gwarancji obsługiwanej przez sieć Regenersis na podstawie numeru seryjnego produktu. Podobnie jest z Tabletem Lenovo Tab 2 A7-30 – obowiązuje gwarancja producenta.

Karta Kredytowa Citi Simplicity:
  • Darmowy kredyt na Karcie do 56 dni
  • 0 zł za wydanie i obsługę karty – brak opłat rocznych i miesięcznych.
  • 0 zł za powiadomienia sms.
  • Oferta 10.000 zł kredytu za 20 zł miesięcznie.
  • Rabaty w wybranych sklepach – do 50% w wybranych sklepach (www.citirabaty.pl).

Podsumowując to bardzo dobra promocja. Aby otrzymać jedną z dwóch nagród należy pamiętać o zalogowaniu do aplikacji internetowej lub mobilnej oraz wydać kartą minimum 3.000 zł w ciągu 3 miesięcy. Wydanie 3.000 zł może być dla niektórych z nas problematyczne ale te wydatki można zaplanować – jest na to czas. Standardowo należy pamiętać o złożeniu rezygnacji z usługi CitiPhone (niepotrzebny koszt w wysokości 6 zł miesięcznie). Wszystkich zainteresowanych akcją Darmowa Karta Kredytowa z Telefonm lub Tabletem zapraszam tutaj:

darmowa karta kredytowa z telefonem lub tabletem citibank nowa edycja

Pozostałych, którzy wolą wideorejestrator i 200 zł zwrotu za paliwo (przy prostszych warunkach do spełnienia) zachęcam do zapoznania się z drugą promocją Citibanku, którą kompleksowo opisałem tutaj:

Karta Kredytowa z wideorejestratorem


* W promocji można zawnioskować o wydanie Karty Kredytowej Citibank Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia uaktualnianego na bieżącą zestawienia najlepsze promocje bankowe.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.