Karta Kredytowa z wideorejestratorem oraz 200 zwrotem za paliwo – ponowienie

Karta Kredytowa z wideorejestratorem 2016

W Citibanku (a raczej w Banku Handlowym) z końcem roku zakończyły się dwie bardzo dobre promocje: Karty Kredytowej World MasterCard z Gadżetem oraz Programu Poleceń Kart Kredytowych. Za to zostało przedłużona inna bardzo dobra promocja związana z Kartą Citibank-BP PAYBACK. Ponownie można zawnioskować o Kartę Kredytową z wideorejestratorem oraz 200 zł zwrotem za paliwo zatankowane na stacjach BP. Przy czym promocja z wideorejestratorem ważna jest do 31.03.2016 r. ale żeby otrzymać zwrot za paliwo należy złożyć wniosek o kartę do 31.01.2016 r.

Pierwsza promocja nazywa się „Zamów Motokartę i odbierz wideorejestrator Mio MiVue”, a druga „Tankuj taniej z Kartą Kredytową Citibank–BP PAYBACK”. Obie promocje można połączyć a przeznaczone są dla nowych klientów Citibanku,  którzy od 01.01.2015 r. nie posiadali w tym banku żadnej głównej karty kredytowej. To stosunkowo krótki okres karencji dla bycia nowym klientem. Standardowo należy spełnić określone warunki odnośnie zdolności kredytowej. O kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Akceptowane są też dochody z tytułu renty, emerytury oraz wynajmu mieszkania oraz inne dochody wymienione w regulaminie promocji.

Aby otrzymać Kartę Kredytową z wideorejestratorem i 200 zł zwrotem za paliwo należy wypełnić formularz kontaktowy na specjalnej stronie promocji:

<<<Strona promocji Karta Kredytowa z wideorejestratorem oraz 200 zł zwrotem za paliwo>>>

Karta Kredytowa z wideorejestratorem

Po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie Karty Kredytowej (czasami to jeden dzień, a czasami to nawet kilkadziesiąt minut). Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz czytelny dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy). W ramach promocji Karty Kredytowej z wideorejestratorem i 200 zł na paliwo otrzymujemy Kartę Kredytową Citibank-BP Payback. 

Aby otrzymać wideorejestrator należy:

  • Wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1.000 zł w ciągu 30 dni od daty wydania karty w systemie Citibanku (datę tą można zweryfikować zadając pytanie w zakładce „Kontakt z bankiem”).
  • Zalogować się co najmniej raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji na Smartfona CitiMobile lub za pomocą aplikacji CitiHandlowy for iPad w ciągu 30 dni od daty wydania karty w systemie Citibanku.
  • W dniu przyznania nagrody nadal posiadać w Citibanku Kartę Kredytową Citibank-BP Payback.

Citibank o spełnieniu warunków promocji i przyznaniu nagrody poinformuje poprzez wiadomość e-mail w następnym miesiącu (w ciągu pierwszych dwóch tygodni), po miesiącu w którym zostaną one spełnione. Wideorejestrator Mio MiVue 600 wyceniany jest na 349 zł. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 30 dni od daty powiadomienia o przyznaniu nagrody (w moim przypadku przy promocji z tabletem był to 1 dzień). Niestety nie mamy wpływu na kolor wideorejestratora. Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją, która jest obsługiwana przez serwis FIXIT http://www.fixit.pl/ na podstawie numeru seryjnego produktu. W celu oddania produktu do naprawy należy najpierw zarejestrować się i wypełnić internetowy formularz dostępny pod adresem: http://service.mio.com/M0100/MainFrame.aspx?menuid=100101.

Aby otrzymać 200 zł zwrotu za paliwo należy tankować na Stacjach BP. Za każdy zatankowany litr otrzymamy 1 zł – maksymalnie 200 zł w ciągu 6 miesięcy. Dla promocji ustalona zostanie cena 1 litra paliwa jako średnia cena PB 95 według zestawienia Polskiej Izby Paliw Płynnych za miesiąc poprzedzający wypłatę (ostatnio to 4,18 zł). Zwrot dotyczy jednej transakcji bezgotówkowej na Stacjach BP zaksięgowanej w systemie Citibanku w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym w przypadku gdy wykonamy kilka transakcji w jednym miesiącu to brana pod uwagę jest ta o najwyższej wartości. Zwrot za paliwo zostanie wypłacony na rachunek Karty Kredytowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym transakcja została zaksięgowana.

Karta Kredytowa z wideorejestratorem

Dodatkowo w ramach Programu Lojalnościowego dla  Karty Kredytowej Citibank–BP PAYBACK po wykonaniu pierwszej transakcji otrzymamy 3000 punktów Payback w przypadku Karty Kredytowej Gold lub 1500 punktów przypadku Karty Kredytowej Silver. Później standardowo za każde wydane 5 zł otrzymamy 1 punkt (w przypadku zakupów na stacjach BP 1 punkt otrzymamy za wydanie 3 zł, w promocji do końca 2016 roku za każde 2 zł). Miesięczny koszt obsługi Karty Kredytowej Silver to 8 zł a Karty Kredytowej Gold to 18 zł. Właściwie od razu najlepiej wyłączyć (napisać wiadomość wewnętrzną do banku) usługę niepotrzebną Citiphone (6 zł miesięcznie).

Podsumowując – aby otrzymać całkowity zwrot za paliwo należy wydać około 836 zł. Obie promocje można, a wręcz należy połączyć choć wydanie na paliwo za jednym razem ponad 800 zł może być bardzo problematyczne. Więc najlepiej jak najszybciej wydać kartą co najmniej 1.000 zł a transakcje na stacjach BP należy rozłożyć na kolejne miesiące. Warunki obu promocji są bardzo łatwe do spełnienia a po otrzymaniu nagrody i premii można na nowo przemyśleć współpracę z Citibankiem. Wszystkich, których kusi Karta Kredytowa z wideorejestratorem oraz 200 zł na paliwo zapraszam tutaj:
Karta Kredytowa z wideorejestratorem


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia uaktualnianego na bieżącą zestawienia najlepsze promocje bankowe.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.