Bardzo dobra neoLokata Zysk w neoBanku

neoLokata Zysk

Bardzo długo nie pisałem o ofercie depozytowej neoBanku, a właściwie Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego. W pewnym momencie zrezygnowałem z opisywania lokat w tym banku ze względu na jego regionalny charakter*. Ale dzisiaj robię wyjątek. Od jutra, tj. od 28.12.2017 r. będzie dostępna w neoBanku 3-miesięczna neoLokata Zysk dla nowych środków z bardzo dobrym oprocentowaniem w wysokości 3%. To o wiele większe oprocentowanie niż stawki oferowane na krótkoterminowych lokatach – oprocentowanie neoLokaty Zysk jest wyższe o 0,50% – 0,80% niż na najlepszych propozycjach. Od 03.01.2017 r. oprocentowanie spadło do 2,10%.

Jak zwykle neoLokata Zysk dostępna jest jedynie dla nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad sumę środków zgromadzonych na rachunkach osobistych, oszczędnościowych oraz rachunkach lokat terminowych obliczoną na dzień 21.12.2016 r. neoLokatę Zysk można założyć jedynie za pośrednictwem dyspozycji telefonicznej pod numerem 61 8 512 551 w dni robocze w godzinach 8:00 – 18:00. neoLokata Zysk może być prowadzona w ramach konta osobistego lub tzw. Portfela depozytowego z obowiązkowym dostępem do bankowości internetowej. Portfel depozytowy to tak naprawdę rachunek technicznych (podobnie jak w BGŻ Optimie), z którego można zakładać jedynie lokaty i dokonywać przelewu na konto powiązane (z którego nastąpił przelew weryfikacyjny).

Można założyć dowolną ilość neoLokat Zysk, przy czym ich suma nie może przekroczyć wysokości 1.000.000 zł. Ale po ostatnich zawirowaniach raczej nikt się nie zdecyduje na kwotę powyżej sumy gwarantowanej przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (100.000 euro). Standardowo w ofercie neoBanku znajduje się także dostępna tylko dla nowych klientów także 3-miesięczne energoLokata 3M Plus z oprocentowaniem 3% 2,60%. Zasady są praktycznie takie same jak przy neoLokacie Zysk poza obowiązkiem bycia całkowicie nowym klientem neoBanku. Pozostałe oprocentowanie lokat w neoBanku kształtuje się następującą:

Aktualne oprocentowanie pozostałych neoLokat w neoBanku:
  • 3-miesięczna neoLokata z oprocentowaniem 1,60%.
  • 6-miesięczna neoLokata z oprocentowaniem 1,50%.
  • 12-miesięczna neoLokata z oprocentowaniem 1,50%.
  • 24-miesięczna neoLokata z oprocentowaniem 1,50%.
  • 36-miesięczna neoLokata z oprocentowaniem 1,50%.

Placówki neoBanku znajdują się w Warszawie, Gdyni, Krakowie, Łubowie, Poznaniu oraz Szczecinie.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.