Zyskuj z eKontem czyli 500 zł za eKonto w mBanku

zyskuj z ekontem w mbanku 500 zł bonus

W mBanku z końcem lutego skończyła się promocja Zarabiaj z eKontem mobilnym. Jednocześnie od początku marca mBank zmodyfikował ofertę swoich kont osobistych wprowadził nową akcje. Nowa promocja nazywa się Zyskuj z eKontem – nowi klienci mBanku mogą za otwarcie i aktywne używanie konta osobistego otrzymać aż do 500 zł premii. Do promocji Zyskuj z eKontem można przystąpić do 31.05.2016 r. a premia 500 zł podzielona jest na kilka części.

Promocja Zyskuj z eKontem skierowana jest do nowych klientów mBanku, którzy:

  • Złożą wniosek o otwarcie eKonta z taryfą standard lub eKonta z taryfą plus, wraz z kartą debetową.
  • Zaakceptują regulamin promocji mOkazje w serwisie transakcyjnym oraz aplikacji mobilnej mBanku.
  • Zawrą z mBankiem umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych.

<<<Strona promocji Zyskuj z eKontem w mBanku>>>

zyskuj z ekontem w mbanku 500 zł premii

Nowi klient definiowany jest jako osoba, która w dniu złożenia wniosku o otwarcie prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z mBankiem, na mocy której mBank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Czyli według mnie z promocji wykluczeni są wszyscy, którzy mieli wcześniej w mBanku konto osobiste (choć na internecie są bardzo rozbieżne informacje na ten temat – byli klienci mBanku mogą założyć eKonto ale na premię się nie załapać). To bardzo restrykcyjna definicja nowego klienta. Z udziału z promocji Zyskuj z eKontem wyłączeni są także pełnomocnicy do tych rachunków.

Pierwsza premia w wysokości 10 zł należna jest za pobranie i aktywację dostępu do rachunku za pomocą aplikacji mobilnej. Warunkiem naliczenia premii jest aktywacja dostępu do eKonta za pomocą aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od daty otwarcia w systemie bankowym rachunku. Premia ta wpłynie na otwarte eKonto w ciągu 20 dni roboczych daty pobrania i aktywacji aplikacji mobilnej.

Druga premia w wysokości do 250 zł należna jest za płatności bezgotówkowe kartą i płatności BLIK przez okres kolejnych 5 miesięcy. Premia będzie wypłacana w postaci zwrotu na rachunek eKonto w wysokości 2% wartości płatności kartą i w wysokości 4% wartości płatności BLIK, nie więcej niż 50 zł miesięcznie. Będzie ona naliczana począwszy od drugiego miesiąca po otwarciu eKonta.

Warunki 2% lub 4% zwrotu w promocji Zyskuj z eKontem:

  • Dokonanie i rozliczenie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 250 zł miesięcznie.
  • Zapewnienie w każdym miesiącu jednorazowego wpływu na eKonto w kwocie minimum 1.000 zł – nie może być to wpływ z konta, którego jesteśmy właścicielem.
  • Zalogowanie się co najmniej raz w miesiącu do aplikacji mobilnej mBanku.

Łączna wartość premii za płatność kartą i płatność BLIK w okresie 5 kolejnych miesięcy wynosi 250 zł. Naliczona premia będzie wypłaca do końca następnego miesiąca, po miesiącu w którym spełniliśmy warunki promocji Zyskuj z eKontem. Aby otrzymać maksymalny zwrot należy wydawać kartą kwotę 2.500 zł lub 1.250 zł BLIK-em. To trochę sporo.

Trzecia premia w wysokości 240 zł należna jest za spełnienie w każdym miesiącu wszystkich powyższych warunków. Bonus ten zostanie wypłacony do końca miesiąca, następującego po miesiącu w którym spełniliśmy wspomniane wyżej warunki. Otrzymane premie zwolnione są z podatku więc wpłyną w pełnej wysokości. Maksymalnie można otrzymać aż 500 zł w przeciągu ponad pół roku.

zyskuj z ekontem w mbanku


eKonto z taryfa standard to:

  • 0 zł za prowadzenie.
  • 0 zł za obsługę karty debetowej przy 5 transakcjach w miesiącu (inaczej 4 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe
  • 0 zł za wypłaty w złotych z ponad 9 000 bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash.

eKonta z taryfą plus jest bezpłatne pod warunkiem zapewnienia wpływu w wysokości minimum 1.000 zł. W przypadku eKonta z taryfą plus tańsze są także wszelkie operacje w placówkach mBanku. Ale zwykły klient po placówkach nie chodzi. Podsumowując promocja Zyskuj z eKontem w porównaniu do poprzednich propozycji mBanku wygląda całkiem nieźle. Wystarczy odpowiedni przelew i operacje na kwotę 250 zł miesięcznie a dokładnie taka sama kwota wpłynie na eKonto. Pozostałe premie to bonus. Nawet jeżeli miesięcznie będziemy wydawać kartą 250 zł to i tak się opłaca. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

zyskuj z ekontem w mbanku promocja

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.