Lokata na Nowe Środki w Getin Banku i Noble Banku na trochę zmienionych warunkach

lokata na nowe środki kwiecień

Aktualizacja 01.04.2016 r.

Getin Bank od dzisiaj zmodyfikował nieznacznie ofertę swojej najlepszej propozycji depozytowej, a właściwie i najlepszej obecnie lokaty krótkoterminowej. Lokata na Nowe Środki to nadal 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem 2,80% 2,60%. Jak sama nazwa wskazuje Lokata na Nowe Środki przeznaczona jest dla nowych środków, stanowiących tym razem nadwyżkę ponad stan posiadania w Getin Banku obliczony na dzień 31.12.2015 r. Poza tym bez zmian. Oferta Lokaty na Nowe Środki ważna jest do 31.03.2016 r. Od 01.04.2016 r. oprocentowanie Lokaty na Nowe Środki wynosi 2,60% a sama lokata zakładana jest na 4 miesiące. Stan środków badany jest na dzień 31.01.2016 r.

Lokata na Nowe Środki w Getin Banku:

  • Tylko dla nowych środków.
  • Bez konieczności posiadania konta osobistego.
  • Minimalna kwota 500 zł.
  • Lokata nieodnawialna/odnawialna.
  • Możliwość założenia online i w placówkach Getin Banku.
  • Czas na opłacenie wniosku – 7 dni.
  • Zerwanie Lokaty na Nowe Środki przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.

Standardowo jeżeli wpłacone pieniądze nie okażą się w całości nowymi środkami to zostaną założone dwie lokaty – jedna Lokata na Nowe Środki oraz druga Lokata Tradycyjna z części pieniędzy, które nie są nowymi środkami w Getin Banku. Lokata na Nowe Środki w przypadku posiadania w Getin Banku konta osobistego lub oszczędnościowego nie odnawia się i wraca na te konto. Jeżeli w Getin Banku nie posiadamy konta to Lokata na Nowe Środki odnowi się na standardowym, niskim oprocentowaniu. Lokata na Nowe Środki dostępna jest także w Noble Banku. Pozostała oferta depozytowa Getin Banku oraz Noble Banku nie zmieniła się – o szczegółach pisałem tutaj oraz tutaj.

lokata na nowe środki noble bank


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

1 Komentarz

  1. Mieć 2,8% z lokaty na Nowe środki to niezła propozycja zważywszy uśredniony walor oprocentowania w konkurencyjnych bankach. Właśnie tak wybieram.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.